Wątek: Problem z anulowaniem zakupu w eshop na raty

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Dlatego pozostaje mi poprosić Cię o ponowny kontakt.
    Będę próbował, ale muszę napisać tutaj, że jestem zbulwersowany i zniesmaczony postawą pracowników Działu Obsługi Zamówień, ich arogancją i całkowitym brakiem chęci pomocy oraz tym, że korespondencja nie jest podpisywania imieniem i nazwiskiem osoby, która ją prowadzi.

Dlatego pozostaje mi poprosić Cię o ponowny kontakt.
    Sprawę skerowałem na adres ok@pomocplay.pl
    Numery zgłoszeń:
    212326929
    212327056
    212370211
    Pozdrawiam

Dziękuję. Przekażę zgłoszenia do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dziękuję. Przekażę zgłoszenia do realizacji.
    Jestem coraz bardziej zdegustowany sposobem załatwiania mojej sprawy przez pracowników Play. Otrzymałem informację od konsultantki, że sprawa gwarancji nie jest możliwa do wyprostowania, ale może być rozwiązana poprzez dostarczenie mojego telefonu do punktu sprzedaży Play, skąd zostanie przesłany do Centrum, a do mnie zostanie wysłany nowy telefon. Poinformowałem, że nie odpowiada mi takie rozwiązanie że względu na to, że przez nieokreślony czas pozostanę bez telefonu, utracę informacje z telefonu, a ponadto nie mam żadnej gwarancji, że otrzymam ten sam model telefonu Huawei (mate 9 pro), ponieważ telefon nie jest już dostępny w sklepie internetowym. Zaproponowałem rozwiązanie polegające na tym, że nowy telefon zostanie dostarczony do punktu sprzedaży Play, a ja po uzyskaniu informacji, że już jest dostępny, dostarczę posiadany przeze mnie. Po kilku dniach skontaktował się ze mną konsultant, który stwierdził, że rozumie moje zastrzeżenia i spróbuje rozwiązać problem w sposób, który zaproponowałem. Niestety, dzisiaj otrzymałem maila od konsultantki, która wcześniej prowadziła sprawę, że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, i że muszę odesłać telefon, a dopiero po odebraniu przesyłki zostanie do mnie wysłany nowy telefon. Wiadomość nie zawierała jednak informacji, czy ten model telefonu jest dostępny. Moje zaufanie do Play zostało już wcześniej osłabione ponieważ mimo zapewnień, że telefon, który kupuję jest fabrycznie nowy, to okazało się, że tak nie jest. W telefonie był wymieniony wyświetlacz w ramach gwarancji, której bieg rozpoczął się we wrześniu 2017 roku. Zostałem najzwyczajniej oszukany. A teraz pojawia się problem z załatwienie sprawy w sposób, który jest najmniej dolegliwy dla mnie. Uczciwość kupiecka i etyka biznesu nakazywałaby w tej sytuacji wysłanie przesyłką kurierską nowego telefonu na mój adres (taką drogą realizowałem zakup) z przeprosinami i prośbą o odesłanie zwrotną przesyłką mojego telefonu. Zamiast przysłać kuriera, każe mi się dostarczyć telefon do punktu sprzedaży, ale nowego telefonu nie można dostarczyć do tego samego punktu.
    Wszystko wskazuje na to, że o pomoc w rozwiązaniu problemu będę musiał zwrócić się do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta poprzez złożenie skargi na firmę Play.
    Ostatnio edytowane przez rodri ; 24-06-2019 o 14:25

Witaj. Przykro mi z powodu Twojej sytuacji. Jeżeli nie zgadzasz się z odpowiedzią, które otrzymałeś na swoje zgłoszenie, zawsze możesz się od niej odwołać.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

[QUOTE=Play4You;505932]Witaj. Przykro mi z powodu Twojej sytuacji. Jeżeli nie zgadzasz się z odpowiedzią, które otrzymałeś na swoje zgłoszenie, zawsze możesz się od niej
    Ale przecież już się odwołałem, odwołam się kolejny raz. Nie podoba mi się sposób traktowania klienta. Tak naprawdę sprawa nadaje się do zgłoszenia w prokuraturze, bo mamy do czynienia z ewidentnym oszustwem. Na miejscu osób, które do tego doprowadziły starałbym się załatwić szybko i na pewno nie kosztem klienta.

Rozumiem Twoją postawę i przykro mi, że wygląda to w ten sposób. Jeżeli zdecydujesz, że chcesz ponownego rozpatrzenia sprawy, poproszę o numer zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Rozumiem Twoją postawę i przykro mi, że wygląda to w ten sposób. Jeżeli zdecydujesz, że chcesz ponownego rozpatrzenia sprawy, poproszę o numer zgłoszenia.
    Pierwsze zgłoszenie 212326929, a ostatnie z kolejnym odwołaniem 213456861

Dziękuję za numer zgłoszenia, przekazałam je do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Czy istnieje w Play dział, do którego można złożyć odwołanie, skargę itp.?
    Jeśli tak, to proszę o namiary.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów