Wątek: Dopisz do rachunku Play - Brak zwrotu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Dopisz do rachunku Play - Brak zwrotu

Dzień dobry.

Kupiłem aplikację z płatnością „Dopisz do rachunku Play” i miał być rabat za zakup którego brak. Na fakturze z Play jest cała kwota 22,99zł. Pisałem do Play i powiedziano mi, że mam się skontaktować z Google? Proszę o pomoc.

Numer zamówienia: GPA.3312-9273-4615-20035..0
    Data zamówienia: 2019-04-05 16:54:06 CEST
    Produkt (Pogoda & Radar: prognoza pogody) (deweloper: WetterOnline GmbH) Cena rocznie 20,99 zł

Subskrypcja roczna ‐ Kolejne automatyczne obciążenie nastąpi 5 kwi 2020
    Razem: 20,99 zł rocznie
    (Zawiera VAT w kwocie 3,92 zł)
    Forma płatności: PLAY

Z góry dziękuję
    Marek

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj, jeżeli chodzi Ci o promocję: 10 zł Cashback w Google Play to promocja trwała do 31 marca.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Witaj, jeżeli chodzi Ci o promocję: 10 zł Cashback w Google Play to promocja trwała do 31 marca.
    Dziękujemy.
    Masz teraz w Google Play bezpłatną subskrypcję próbną od sprzedawcy WetterOnline GmbH, która będzie aktywna do 5 kwi 2019. Jeśli jej nie anulujesz, po zakończeniu okresu próbnego zostanie automatycznie naliczona opłata w wysokości (obecnie 20,99 zł rocznie). Więcej informacji.

Numer zamówienia: GPA.3312-9273-4615-20035
    Data zamówienia: 2019-03-22 15:55:40 CET
    Produkt Cena
    rocznie (Pogoda & Radar: prognoza pogody) (deweloper: WetterOnline GmbH) 0,00 zł

Roczna subskrypcja z bezpłatnym okresem próbnym ‐ Pierwsze obciążenie dnia 5 kwi 2019

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Czy wcześniej korzystałeś już z tej promocji (w ciągu ostatniego roku)?

Przyczyną może być też, pierwsze pobranie opłaty, w momencie przystąpienia do Promocji system widział subskrypcję bezpłatną (system nie wie że jest ona testowa). Po tym czasie odnowienie nastąpiło już po okresie promocji.

Jak wspomniałeś:
    Data zamówienia: 2019-03-22 15:55:40 CET
    Produkt Cena
    rocznie (Pogoda & Radar: prognoza pogody) (deweloper: WetterOnline GmbH) 0,00 zł
    A zgodnie z Regulaminem:
    https://blogplay.pl/wp-content/uploa...arzec-2019.pdf
    II . Ogólne warunki promocji
    (...)
    4. Jeżeli kupiłeś produkt za mniej niż 10 zł - nie możesz wykorzystać pozostałej kwoty zniżki na kolejne zakupy
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Z całym szacunkiem skąd ja mam wiedzieć że "system nie wie" Czyli jest to niedopracowane? Bubel? Kupiłem i nie patrzyłem co mi przyszło na pocztę. Dopiero wyszło przy rachunku, kwota nie została pomniejszona. Zaczyna się robić spycholigia a to nie jest dobrze. Proszę się zorientować co da się zrobić. Było założone zgłoszenie i odpowiedź :
    "Witam,
    dziękuję za zgłoszenie 210964482. W sprawie naliczeń za zakupy w Google Play prosimy o kontak z dostawcą pod adresem:

support-pl@google.com. Będę wdzięczny za ocenę mojej pracy.

Pozdrawiam''
    I jaką mam wystawić ocenę? Jestem ^(<|^>{;]

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Czy po otrzymaniu odpowiedzi na swoje zgłoszenie, faktycznie kontaktowałeś się z google? Dostałeś jakiekolwiek informacje?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Pisałem na podany mail i kilka dni cisza... Dobry to jest mail?

Do Sklepu Google możesz się zgłosić na formularzu z poziomu swojego konta w sklepie Google – Google Wallet.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dzisiaj napiszę do sklepu Google.

Jestem po kontakcie mailowym i telefonicznym z Google. Dostałem potwierdzenie, że organizatorem promocji jest operator sieci Play, napisane było że kwota zakupu będzie pomniejszona o 10zł. na najbliższej fakturze z Play. Firma Google nic do tego nie ma. Co dalej?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów