Wątek: Noce bez limitu przy nowej umowie na intenet LTE domowy

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Noce bez limitu przy nowej umowie na intenet LTE domowy

Mam pytanie, skończyła mi się umowa na domowy intenet LTE - formuła Internet XL, na razie mam na czas nieokreślony, do tego internetu mam opcję dodatkową "Noce bez limitu" - nie jest naliczany w godz. 24 - 9 rano, czy podpisując, przedłużając obecna umowę, będę mógł tez aktywować te opcję "Noce bez limitu" ? Z tego co mi powiedziano w biurze obsługi i centrum abonentów nie będę mógł. Przy internecie gdzie są naliczane dane, taka opcja jest dla mnie najlepsza przy obecnych czasach streamingu itp, te obecne 100 Gb, dawno bym wyczerpał gdyby nie opcja dodatkowa" Noce bez limitu"
    Coś doradzicie ?

Hardcore Player
    Jeżeli odpowiada Ci obecna umowa to się jej trzymaj, aneks będzie na nowych warunkach które nie muszą być lepsze.

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Jeżeli odpowiada Ci obecna umowa to się jej trzymaj, aneks będzie na nowych warunkach które nie muszą być lepsze.
    Niby byłoby trochę taniej i zamiast 100 GB, 200 ale wolałbym te noce bez limitu

W nowych ofertach nie ma nocy bez limitu.

Cytat Zamieszczone przez cinek1963 Zobacz posta
    W nowych ofertach nie ma nocy bez limitu.
    Bo i po co wszak od dawna play ma internet bez LIMITU

Bez limitu z limitem GB wszak po xx włacza sie limit prędkości wiec limituja GB po których następuje zwolnienie czyli limit prędkości.
    Nazwijmy to umownie bezlimitowy limit.
    Ostatnio edytowane przez xxx11xxx ; 16-05-2019 o 15:38

Cytat Zamieszczone przez xxx11xxx Zobacz posta
    Bo i po co wszak od dawna play ma internet bez LIMITU

Bez limitu z limitem GB wszak po xx włacza sie limit prędkości wiec limituja GB po których następuje zwolnienie czyli limit prędkości.
    Nazwijmy to umownie bezlimitowy limit.
    No niestety niby nie ma limitu a małymi literkami jest, jak się przekroczy 100 GB, prędkość spada do 1 mb/ s, wtedy to nawet jest problem z otwieraniem stron, przy obecnych czasach gdzie wszystko jest związane z pobieraniem danych 100 gb - 200 to kropla w morzu, dlatego dobrà sprawą były noce bez limitu, no ale cóż

Uprawnienia umieszczania postów