Wątek: O co chodzi z ofertą MIX

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Question O co chodzi z ofertą MIX

Witam! Chciałem zapytać na czym polega oferta MIX. Chodzi tu o np. co się stanie gdy nie zapłacę za miesiąc lub się spóźnię z zapłatą. Chciałem się również dowiedzieć jak wygląda podpisywana umowa i czy taką ów umowę może podpisać osoba zadłużona u komornika. Dziękuje

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Oferta MIX, to oferta na określony w Umowie maksymalny okres, w którym zobowiązujesz się dokonywać każdego miesiąca kalendarzowego Doładowania konta Kwotą kontraktową. Możesz doładowywać częściej kwota kontraktową niż jeden raz w miesiącu wtedy umowa się skraca.

Oczywiście można wybrać odpowiedni smartfon od 1zł, w zależności od modelu.

Za każde doładowanie kontraktowe otrzymujesz określone pakiety do wykorzystania zgodnie z informacją TUTAJ

Doładowanie Kwotą Kontraktową – kwota, jaką Abonent Mix III zobowiązuje się doładowywać minimum raz w miesiącu w Okresie Zastrzeżonym. Abonent może spłacić ilość deklarowanych Doładowań Kwotą Kontraktową w dowolnym terminie przed upływem Okresu Zastrzeżonego, spełniając warunki zawarte w Umowie, Regulaminie i niniejszym Cenniku.
    Ostatnio edytowane przez m@rtin ; 14-05-2019 o 19:26

Question Pytanie w tym kierunku

Cytat Zamieszczone przez m@rtin Zobacz posta
    Oferta MIX, to oferta na określony w Umowie maksymalny okres, w którym zobowiązujesz się dokonywać każdego miesiąca kalendarzowego Doładowania konta Kwotą kontraktową. Możesz doładowywać częściej kwota kontraktową niż jeden raz w miesiącu wtedy umowa się skraca.

Oczywiście można wybrać odpowiedni smartfon od 1zł, w zależności od modelu.

Za każde doładowanie kontraktowe otrzymujesz określone pakiety do wykorzystania zgodnie z informacją TUTAJ
    Dobrze ale czy można wziąć ów ofertę gdy jest się zadłużonym u komornika?

Hardcore Player
    Nie wiem "co się stanie jeśli gdy nie zapłacisz za miesiąc lub się spóźnisz z zapłatą."
    ale " czy można wziąć ów ofertę gdy jest się zadłużonym u komornika ?", to będąc zadłużonym u komornika , wystarczy spróbować tutaj :https://www.play.pl/oferta/przejdz-d...y&submenu2=Mix
    - ewentualnie zawsze można odstąpić od umowy .

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Jeśli operator przepuści umowę, to nie ma problemu.

Jak nie dokonasz doładowania w miesiącu kalendarzowym umowa ulegnie przedłużeniu o każdy miesiąc z brakiem doładowania.

Jeśli Abonent Mix III nie dokona Doładowania konta Kwotą kontraktową w terminie 90 dni od daty przekroczenia Okresu ważności połączeń wychodzących, to następuje dezaktywacja konta i rozwiązanie Umowy w trybie natychmiastowym i będzie naliczona kara.
    Ostatnio edytowane przez m@rtin ; 14-05-2019 o 20:26

A jak wygląda forma płatności co miesiąc? To moje ostatnie pytanie tutaj, po prostu chcę wiedzieć czego się spodziewać

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    W formie doładowania (online, Karta zdrapka, Salon, Punkty handlowe z doładowaniami)
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów