Wątek: O co chodzi z ofertą MIX

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Question O co chodzi z ofertą MIX

Witam! Chciałem zapytać na czym polega oferta MIX. Chodzi tu o np. co się stanie gdy nie zapłacę za miesiąc lub się spóźnię z zapłatą. Chciałem się również dowiedzieć jak wygląda podpisywana umowa i czy taką ów umowę może podpisać osoba zadłużona u komornika. Dziękuje

Hardcore Player Awatar m@rtin
    Oferta MIX, to oferta na określony w Umowie maksymalny okres, w którym zobowiązujesz się dokonywać każdego miesiąca kalendarzowego Doładowania konta Kwotą kontraktową. Możesz doładowywać częściej kwota kontraktową niż jeden raz w miesiącu wtedy umowa się skraca.

Oczywiście można wybrać odpowiedni smartfon od 1zł, w zależności od modelu.

Za każde doładowanie kontraktowe otrzymujesz określone pakiety do wykorzystania zgodnie z informacją TUTAJ

Doładowanie Kwotą Kontraktową – kwota, jaką Abonent Mix III zobowiązuje się doładowywać minimum raz w miesiącu w Okresie Zastrzeżonym. Abonent może spłacić ilość deklarowanych Doładowań Kwotą Kontraktową w dowolnym terminie przed upływem Okresu Zastrzeżonego, spełniając warunki zawarte w Umowie, Regulaminie i niniejszym Cenniku.
    Ostatnio edytowane przez m@rtin ; 14-05-2019 o 19:26

Question Pytanie w tym kierunku

Cytat Zamieszczone przez m@rtin Zobacz posta
    Oferta MIX, to oferta na określony w Umowie maksymalny okres, w którym zobowiązujesz się dokonywać każdego miesiąca kalendarzowego Doładowania konta Kwotą kontraktową. Możesz doładowywać częściej kwota kontraktową niż jeden raz w miesiącu wtedy umowa się skraca.

Oczywiście można wybrać odpowiedni smartfon od 1zł, w zależności od modelu.

Za każde doładowanie kontraktowe otrzymujesz określone pakiety do wykorzystania zgodnie z informacją TUTAJ
    Dobrze ale czy można wziąć ów ofertę gdy jest się zadłużonym u komornika?

Hardcore Player
    Nie wiem "co się stanie jeśli gdy nie zapłacisz za miesiąc lub się spóźnisz z zapłatą."
    ale " czy można wziąć ów ofertę gdy jest się zadłużonym u komornika ?", to będąc zadłużonym u komornika , wystarczy spróbować tutaj :https://www.play.pl/oferta/przejdz-d...y&submenu2=Mix
    - ewentualnie zawsze można odstąpić od umowy .

Jeśli operator przepuści umowę, to nie ma problemu.

Jak nie dokonasz doładowania w miesiącu kalendarzowym umowa ulegnie przedłużeniu o każdy miesiąc z brakiem doładowania.

Jeśli Abonent Mix III nie dokona Doładowania konta Kwotą kontraktową w terminie 90 dni od daty przekroczenia Okresu ważności połączeń wychodzących, to następuje dezaktywacja konta i rozwiązanie Umowy w trybie natychmiastowym i będzie naliczona kara.
    Ostatnio edytowane przez m@rtin ; 14-05-2019 o 20:26

A jak wygląda forma płatności co miesiąc? To moje ostatnie pytanie tutaj, po prostu chcę wiedzieć czego się spodziewać

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    W formie doładowania (online, Karta zdrapka, Salon, Punkty handlowe z doładowaniami)
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Witam Chciałabym zapytać które rozwiązanie byłoby bardziej korzystne mix czy zwykła umowa. Serdecznie pozdrawiam.

Cytat Zamieszczone przez Lusia85 Zobacz posta
    Witam Chciałabym zapytać które rozwiązanie byłoby bardziej korzystne mix czy zwykła umowa. Serdecznie pozdrawiam.
    Zależy czego potrzebujesz ?? Każda ma swoje zalety. Z czego najbardziej korzystasz ??

Uprawnienia umieszczania postów