Wątek: Koniec z Play

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Koniec z Play

Korzystam z Formuły Unlimited i planuję zachować obecny numer i przenieś się do plush albo nju mobile, abonament bez określanego czasu umowy, ponieważ w Play identyczny abonament to koszt 50 zł vs 25 w Plush lub 29 w nju. Jak wygląda technicznie ucieczka i do kiedy będzie działał mój numer? Aktualna formuła od jutra się ponownie włączy na 30 dni, więc kiedy technicznie najlepiej rozpocząć migrację?

2. #
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    Możesz się przenieść w jeden dzień, nawet jutro. Stracisz kasę za unlimited o ile się aktywje, bo nie wykorzystasz pakietu przenosząc numer.
    Albo czekasz te 30 dni albo wyłączasz Unlimited i jutro czy za trzy dni lecisz do innej sieci.
    .

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez makgajwer Zobacz posta
    Korzystam z Formuły Unlimited i planuję zachować obecny numer i przenieś się do plush albo nju mobile, abonament bez określanego czasu umowy, ponieważ w Play identyczny abonament to koszt 50 zł vs 25 w Plush lub 29 w nju. Jak wygląda technicznie ucieczka i do kiedy będzie działał mój numer? Aktualna formuła od jutra się ponownie włączy na 30 dni, więc kiedy technicznie najlepiej rozpocząć migrację?
    najlepiej w 3tygodniu miesiąca, by w nowej sieci zacząc od 1go

Hardcore Player Awatar czesacz
    Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    Możesz się przenieść w jeden dzień, nawet jutro. Stracisz kasę za unlimited o ile się aktywje, bo nie wykorzystasz pakietu przenosząc numer.
    Albo czekasz te 30 dni albo wyłączasz Unlimited i jutro czy za trzy dni lecisz do innej sieci.
    .

Dziękuję za sugestie.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Wyznacz termin przeniesienia ,ja też migruje dziś do Orange z nowym nr bo oferta Play jest żenująca
    w Play przedłuże za 25zł na czas nieokreslony lub karta bo mam tu rodzinę i znajomych
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; 17-04-2019 o 09:04

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Watek wyjaśniony - zamykam.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów