Wątek: [Play24] Historia doładowań

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
    Zweryfikuję, dlaczego nie jest dostępna w pełnej wersji portalu i wrócę z odpowiedzią. Proszę o cierpliwość.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Przy okazji zapytaj, kiedy poprawią sortowanie numerów: https://forumplay.pl/showthread.php/...253#post501253

Potwierdzam, że niestety historia doładowań nie będzie już dostępna w pełnej wersji portalu. Za to jest dostępna cały czas w aplikacji Play24 na telefon. Wiąże się między innymi to z promocją aplikacji w której te doładowania są prostsze i wygodniejsze.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    ...w której te doładowania są prostsze i wygodniejsze.
    Guzik prawda.

W dodatku w apce historia obejmuje tylko 6 miesięcy i nie można tego zmienić, a historia w Play24 (www) obejmowała dowolnie wskazany okres (choćby ostatnie 10 lat) i dodatkowo można było podejrzeć numer zlecenia takiego doładowania, jak również były widoczne doładowania bonusowych złotówek (jako np. dodatek za podstawowe doładowanie).

Apka pod prawie każdym względem jest ułomna w porównaniu do pełnej wersji.

Jedynie sztuczne usuwanie funkcjonalności z www i dodawanie ich do apki daje mylne wrażenie że coś jest w niej lepiej.
    Nie, nie jest. Jest prawie normalnie, a na www było znacznie, znacznie lepiej. No ale cały czas następuje celowe pogarszanie funkcjonalności.

O nowej debilnej "funkcjonalności" czyli LOSOWEJ KOLEJNOŚCI wyświetlania podpiętych numerów w Play24 (www) to już nawet nie wspomnę.

A tak było w Play fajnie i wygodnie w porównaniu z pozostałymi opami. Pozostało wspomnienie...

No... to zaje... Dla mnie są prostsze i wygodniejsze przez portal i nie zmusi mnie to do zainstalowania apki.

Witam.

Mój główny nr. przeniosłem ponad 3 lata temu, od tego czasu doładowuję konto regularnie i chciałbym zobaczyć, ile w sumie wydałem w tej sieci na doładowania od momentu przeniesienia numeru.

Play4You,
    Dlaczego, tak po ludzku Play nie powiadomił wcześniej np. za pośrednictwem blogplay.pl o usunięciu historii wszystkich doładowań z serwisu
    Play24 (www) ?

Gdyby była podana informacja o usunięciu funkcjonalności wcześniej, z pewnością zapisałbym sobie te wszystkie daty i kwoty doładowań.

W jaki sposób zatem uzyskać takie informacje o liczbie i sumie wszystkich doładowań, abym mógł je sobie "zarchiwizować" ?
    Ostatnio edytowane przez aw22 ; 16-04-2019 o 17:54

Witaj, możesz skontaktować się z Obsługą Klienta by uzyskać informację na temat doładowań.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Rozumiem, że otrzymam informacje o wszystkich wykonanych doładowaniach na numerze? z datą doładowania i kwotą ?

Tak, otrzymasz te wszystkie informacje.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Zatem tak zrobię, a tak przy okazji kiedy pojawi się nowa mobilna aplikacja Play24 ? z zapowiedzi miała być w połowie kwietnia

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów