Wątek: Zamkniecie reklamacji bez rozpatrzenia

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Zamkniecie reklamacji bez rozpatrzenia

Wlasnie Play po 10 dniach rozpatrywania reklamacji zamknal mi zgloszenie bez rozpatrywania z adnotacja ze wykorzystalam droge reklamacyjna. Tylko ze to byla moja pierwsza reklamacja odnosnie zawarcia umowy w salonie play. Poprzednie dotyczyly przedstawienia oferty przez telefon. Co to playu mam bana na kolejne reklamacje bo odwazylam sie zglosic wczesniej jakas? Sprawa idzie odrazu do UKE. Kogo zatrudniacie do tych reklamacji? Studentow? Nikt tam nie potrafi czytac ze zrozumieniem i wyciagac poprawnych wnioskow nie mowiac o rozpatrzeniu reklamacji.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez cytat
    ..Studentów ?
    Za moich czasów słowo Student nie kojarzyło się negatywnie a było nawet pewnego rodzaju wyróżnieniem. Ale sporo się w temacie zmieniło, dzisiaj oznacza to całkiem coś innego.
    Nie dziw się że ktoś taki w Play zatrudniony nie potrafi czytać ze zrozumieniem tekstu.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 28-03-2019 o 10:06

Po rozmowie telefonicznej z play otworzono mi kolejne zgloszenie...to jakas paranoja...skoro zdaniem play wykorzystalam droge reklamacyjna to po co kolejne zgloszenie ktore zamkniecie bez rozpatrzenia po 10 dniach? Czy z Wami da sie normalnie rozwiazac jakis problem?

@Aneta1987 - podaj proszę numer zarejestrowanej sprawy, przekażę ją do weryfikacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Bo play już tak ma. Zrobi wszystko, żeby nie zrobić nic na Twoją korzyść. W salonie każdy miły, bo zrobić nic nie może. Bo system, bo się nie da ... Jeden Pan wchodził mi w 4 litery, bo mi się kilka numerów kończyło. Jak go uświadomiłem, że mam ich w 4 literach to focha strzelił i z łaską drukował wypowiedzenia. Taka to sieć. Zamiast doradców biznesowych mają akwwzytatorów.

Cytat Zamieszczone przez motyf Zobacz posta
    Bo play już tak ma. Zrobi wszystko, żeby nie zrobić nic na Twoją korzyść. W salonie każdy miły, bo zrobić nic nie może. Bo system, bo się nie da ... Jeden Pan wchodził mi w 4 litery, bo mi się kilka numerów kończyło. Jak go uświadomiłem, że mam ich w 4 literach to focha strzelił i z łaską drukował wypowiedzenia. Taka to sieć. Zamiast doradców biznesowych mają akwwzytatorów.
    Zgłoszenia telefoniczne i poprzez stronę nic nie dają, studenciki mają za zadanie Cię zbyć. Pisemna reklamacja już coś przynosi jednak nie za wiele, 10% roszczenia...przy kosztach poniesionych i nerwach...nie warto, lepiej od razu rzecznik praw konsumenta lub jeśli sprawa sprawa masowa(jak akcja TIdal)... UOKIK!

Tam chyba pracują po gimnazjum. Wszyscy nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu, ale również nie potrafią poprawnie ustosunkować się do reklamacji. Świadomie pomijając przyznanie się pracownicy salonu do pomyłki. Oni nawet nie potrafią rozmawiać. Klepią, wyuczony tekst na pamięć, absolutnie nie w temacie. Ich rzecznik to już kompletna kpina, nie odpowiada na pytania, lekceważąc klientów. SIEĆ DNO

Cytat Zamieszczone przez Oszukany R Zobacz posta
    Tam chyba pracują po gimnazjum. Wszyscy nie potrafią czytać ze zrozumieniem tekstu, ale również nie potrafią poprawnie ustosunkować się do reklamacji. Świadomie pomijając przyznanie się pracownicy salonu do pomyłki. Oni nawet nie potrafią rozmawiać. Klepią, wyuczony tekst na pamięć, absolutnie nie w temacie. Ich rzecznik to już kompletna kpina, nie odpowiada na pytania, lekceważąc klientów. SIEĆ DNO
    Każdy odpowie to za co ktoś inny zapłaci...i okazuje się że nawet reklamacje generują zyski...dla konsulatantów! ... no i dla operatora oczywiście!

Cytat Zamieszczone przez baner Zobacz posta
    Każdy odpowie to za co ktoś inny zapłaci...i okazuje się że nawet reklamacje generują zyski...dla konsulatantów! ... no i dla operatora oczywiście!
    Trafny komentarz w stu procentach. Przypuszczam, że to jest celowe działanie.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów