Wątek: Darmowy Internet 30GB to fikcja? Nie dziala?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Został powołany sztab kryzysowy, specjaliści i eksperci zarywają noce, łamią głowy...

Czy to aż tak trudno włączyć ten pakiet ręcznie? Mam numer jeszcze w Orange i jak coś nie działa, to mi od ręki na czacie go ręcznie uruchomią. Załatwienie sprawy trwa kilka minut.

Hardcore Player
    Włączałem ten pakiet przez apkę, znajomym i w rodzinie a nawet obcym, na około 50 numerach przez ostatnie 3 dni i absolutnie ZERO jakichkolwiek problemów i opóźnień.
    Taryfy to głównie "Play na Kartę Lubię To!" i "RBM SieMa PL" oraz trochę OdNowy i FormułyPnK. Pojedyncze przypadki "Play na Kartę RWK" i "RBM SieMa".
    Większości osób włączyłem ten pakiet oczywiście 1 lutego aby mieli 30GB na 89 dni no ale byli też spóźnialscy . Łącznie chyba 500 razy tę promo włączyłem i ZERO jakichkolwiek problemów.

@Play4You dzien nr 5

No i jak mozesz podsumowac efekt /rezultaty / jakosc swojej pracy?

Pracownicy Play maja jeszcze weekend ?

PS To nie tylko ja mam takie problemy...

Darmowy Internet 30GB to fikcja? Nie dziala?

Po 5 dniach otrzymalem tylko pol odpowiedzi, bo pani z obslugi klienta nie miala czasu aby przeczytac drugiej czesci mojego zgloszenia.

Tak pracuje ta firma:

"Chciałabym wyjaśnić, że ze względu na to, że włączył Pan już na swoim numerze promocyjny pakiet darmowego internetu w wersji z 5 GB pakietem, nie mam możliwości weryfikacji przyczyny błędów związanych z aktywacją pakietu w wersji z 10 GB pakietem. Nie mam też niestety możliwości, aby przyznać Panu dodatkowy, darmowy pakiet internetowy.
    Pozdrawiam
    (..)
    Obsługa Klienta Red Bull Mobile
    "

PS Pakiet 5 GB zostal wlaczony po tym jak wielokrotnie nie udalo mi sie wlaczyc tych 10GB, ktore prosilem aby wlaczyc je recznie.
    Nie prosilem o darmowe pakiety tylko o wlaczenie tych 10GB.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 28-03-2019 o 23:46 Powód: Usunięcie danych konsultanta

Jeżeli zgłaszana kwestia nadal nie została rozwiązana, proszę o zarejestrowanie nowej sprawy - zostanie ona ponownie zweryfikowana.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

A czy jest ktos w firmie Play, kto odpowiada za jakosc pracy?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów