Wątek: "Play Internet na Kartę"- zmiany w usłudze "Internet bez Limitu"

Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 222
    Jedynym sposobem na uzyskanie informacji, dlaczego numer zgłoszenia nie jest widoczny w Play24 jest kontakt z konsultantem Obsługi Klienta. Z poziomu forum nie mam wglądu do Twoich danych.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Ostatnio też mi ciągle zgłoszenia giną ,wysyłałem wypowiedzenie i znikneło ,wkurzę się i wyślę listem a przez takie cwaniactwo tym bardziej chyba przejdę na kartę po tym jak abo mam od 2008 roku !

Hardcore Player
    Czego piszecie o ofertach innych opów w tym temacie? temat jest dobrze widoczny i wiadomo czego dotyczy, oczywiście moderatorzy mają to gdzieś. Chodzi o to żeby ukryć prawdziwy problem tego wątku.
    Moderator powinien zareagować bo to jest śmieszne żeby pisać nie na temat. W każdym innym przypadku jest od razu reakcja.
    Celowe działanie kalkierów play.
    Ostatnio edytowane przez bolek2004 ; 16-04-2019 o 11:00

Hardcore Player
    bolek2004: osoby które tu piszą raczej nie są klakierami firmy od tego są doradcy,
    natomiast tego pakietu za którym tak tęsknicie Play na pewno nie przywróci więc pisanie o tym w kółko w tym wątku rzeczywiście nie ma sensu.

Hardcore Player
    Nikt tu za niczym nie tęskni tylko chce jasnej odpowiedzi na temat zawarty w wątku, dlatego dziwi mnie że są osoby które bandzlują się tym jakie mają prędkości w innych sieciach. Dosyć dziwne, nawet na to forum.

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Niektóre nie powinny być już widoczne, zostały oznaczone jako OT
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    Play4You 1 lub 2 w jaki sposób play poinformowało na stronie internetowej lub w inny sposób o wyłaczeniu usługi internet bez limitu za 45 zł ?
    Jakoś nie zauważam takiej informacji , ale może tylko ja jej nie widzę więc prosze o odpowiedź .

Jeśli chodzi o pakiet „INTERNET BEZ LIMITU W PLAY INTERNET NA KARTĘ”, to informacja o odwołaniu Regulaminu znajduje się w dokumencie opublikowanym na play.pl: https://www.play.pl/resources/pdf/20...e_28112017.pdf
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    @PLAY4YOU Bardziej oczekiwałem podania takiej informacji w zakładce komunikaty - zmiany w regulaminach na play.pl gdzie podawaliście m.in informacje o zamykaniu usług a de facto to o czym rozmawiamy jest usługą i nawet w regulaminie ma nazwę usługa . A tak sam klient ma szukać info dlaczego nie moze aktywować. Poza tym w mojej ocenie nie został spełniony warunek pkt VIII pkt 2 bo nie została opublikowana informacja o odwołaniu usługi na play.pl w sposób umozliwoający łatwe zapoznanie sie . Został jedynie opublikowany regulamin z data odwołania. Powoduje to że klient nie był poinformowany w dostateczny sposób. Nie zauwałzylem tez by play podało tą informacje" w inny sposób do wiadomości publicznej" . Jełśi tak sie stało to prosze play4You o dowód na podanie takiej informacjio odwołaniu usługi "w inny sposób do wiadomości publicznej "np. ogłoszenie prasowe , informacje na portalach telekom, blogplay.

@ujawniacz prawdy - jeżeli uważasz, że informacja podana na stronie internetowej była niewystarczająca, możesz zgłosić swoje uwagi Obsłudze Klienta.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Uprawnienia umieszczania postów