Wątek: "Play Internet na Kartę"- zmiany w usłudze "Internet bez Limitu"

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 224 z 224
    Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez pakierhakierxd Zobacz posta
    Ostatnio też mi ciągle zgłoszenia giną ,wysyłałem wypowiedzenie i znikneło ,wkurzę się i wyślę listem a przez takie cwaniactwo tym bardziej chyba przejdę na kartę po tym jak abo mam od 2008 roku !
    czy nie za długo masz tu?!? abonament..

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    No mam długo
    przedłem kiedyś z Orange ;-)
    a teraz wróciłem do Orange ale z nowym nr
    ale w Playu ten stary nr musi zostać
    Lepszy zasięg w domu + cała rodzina,znajomi w Play a że mam dual sim to żaden problem.
    I to obie karty w lte
    LTE + Play LTE Orange
    P20
    drugi telefon J4+ też mam specjalnie z dualem tam wkładam czasem te 2 karty + różne Plusa itp ,testowałem sieci.
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; 22-04-2019 o 12:58

Hardcore Player
    Konkurencja dzisiaj pozamiatała wszystkie oferty w Play, internetowe i głosowe razem wzięte. Zresztą nie tylko w Play.

Prepaid (czyli bez umowy): 20zł miesięcznie za 100GB (nieprzepadające, kumulujące się z kolejnymi 100GB) i nolimit rozmów i SMSów! Dodatkowo pakiet GB w roamingu zagranicznym (25GB) ważny rok.

Wszystko to w ramach jednej karty SIM (a nie jak w Play, że trzeba mieć 2 karty aby mieć nolimit i tak dużo neta, i w dodatku nie można migrować między taryfami data/internetowymi a voice/głosowymi) i w dodatku jest darmowy regulaminowy RWK na konto główne i na pakiet GB.

Żegnamy Play. Było miło. To oczywiście efekt ciągłego pogarszania ofert Play (w dodatku w sposób nieregulaminowy i bardzo nieprzyjazny dla klienta), polepszania ofert u konkurencji, oraz pogarszania Play24 (np. losowa kolejność wyświetlania podpiętych numerów) i wielu, wielu innych drobnych lub niedrobnych rzeczy.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    No ja też abo w Play zmniejszyłem do 25 ale jak Orange się sprawdzi możliwe że migruje za jakiś czas na karte do Play odnowa z prawie brakiem doładowań xD ,są lepsi operatorzy
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; Dzisiaj o 15:40

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Uprawnienia umieszczania postów