Wątek: Pomoc konsultantów to fikcja

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
    Tak. A jakie to ma znaczenie?

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Jeżeli wyeliminowana została kwestia po stronie operatora, proponuję kontakt pod numer 58 739 51 01. Pod tym numerem uzyskasz pomoc w kwestiach sprzętowych.

Drogi kolego. Miło że mi próbujesz doradzić. Ale sprawa sprzętu jest oczywista. W antenie w którą wkłada się kartę sim jest kontrolka która informuje czy ją wyczuwa czy nie. I nie wyczuwa bo się nie świeci. Czyli można przyjąć że awarii uległ czytnik karty lub sama karta. Ponieważ kartę wymieniłem za waszą tu na forum poradę ( a powinien to poradzić konsultant z infolinii) zakładam że jest sprawna. Więc pozostaje czytnik lub co innego związanego z samym sprzętem. I sprawa wydaje się prosta. Ale nie jest. Podejrzewam że Play kombinuje bo ma problem z naprawą. Wziął na siebie gwarancję (wiem od serwisu Huawei) ale tak jak jest to teraz u mnie serwisy z którymi współpracują odmawiają naprawy. Co nie dziwi bo sam serwis Huawei nie podejmuje się nawet odpłatnej naprawy z powodu braku dokumentacji do tegoż sprzętu. A odnosząc się do twojego stwierdzenia o braku winy operatora. To jesteś w błędzie. To operator który jak już pisałem wziął na siebie gwarancję sprzedał mi ten sprzęt. Więc jako sprzedawca musi się z tej gwarancji wywiązać. Tak więc to nadal wina operatora. Ponad o do puki nie wywiąże się z umowy ja to sprzęt należy do Play. Jego psim obowiązkiem jest go naprawić.
    Sorry nie powinienem pisać "winy" ewentualnie w "kwestii"
    Ostatnio edytowane przez jaczys ; 20-03-2019 o 20:25

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Zgodnie z tym co napisałem powyżej, proszę o kontakt z podanym numerem.

Ok. Jak już odzyskam sprzęt z serwisu.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów