Wątek: Pomoc konsultantów to fikcja

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
    Tak widzę jego sieć. Jest zabezpieczona hasłem. W wypadku moich pojawia się komunikat: nie można połączyć z siecią (laptop) lub brak dostępu do internetu w przypadku smartfona.

Zaloguj się na B2338 i pokaż zakładkę status LTE, jaka to lokalizacja w której masz problemy? Masz telefon z karta Play, może być głosowa wszak masz ofertę Duet z DOM WiFi. Zrób test na takiej karcie, na telefonie z Android aplikacja https://play.google.com/store/apps/d...infolite&hl=pl i pokazujesz zakładkę WSKAŹNIK z niej. Test w domu i na zewnątrz. Nie marnuj czasu na dyskusje z konsultantami BOK, P4Y, oni nie maja pojęcia o B2338 i o sieci Play.

No cóż. Wymieniłem kartę sim i nic. Niestety znów muszę czekać co najmniej 24 godziny aby móc oddać sprzęt do naprawy. Tylko jestem ciekaw komu bo jak wynika z rozmowy z serwisem Huawei to oni w Polsce się do tego sprzętu "nie przyznają".

A ty w ogóle czytasz co się do ciebie pisze? Czy ty myślisz ze ja jestem przypadkowym gościem, który jak konsultanci Play nie ma pojęcia o internecie mobilnym , sieciach LTE/3G i sprzętu do tego? Jeśli nie tutaj to zapraszam na bez-kabli czy Elektrodę, fora typowo techniczne. Nikt ci z Play nie pomoże bo nie ma kompetencji, zarówno z B2338 jak i ewentualnymi problemami z zasięgiem LTE w Play, tracisz czas i nerwy. Wodzą cie za nos jak małe dziecko. a na temat B2338 czy B2368 i braku wsparcia tez już pisałem. Huawei Polska umywa ręce i odsyła do Play a w Play nie maja o nich żadnego pojęcia i odsyłają do Huawei. Kliknij w Google matek451 i szukaj mnie na w/w forach.
    Ostatnio edytowane przez cinek1963 ; 15-03-2019 o 17:51

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. O ile zrozumiałem narzędzie które proponujesz jest przydatne w przypadku braku zasięgu. Ja takowego nie mam. Obok za ścianą działa taki sam zestaw bez problemów. Internet w telefonie również działa bez problemu. Do nadajnika Play to ja mam w linii prostej 2.4 km. Problem jak się okazuje jest najprawdopodobniej natury czysto technicznej. Antena zestawu widzi sieć (żółta dioda świeci) ale nie widzi karty SIM (zielona nie świeci) i przez to nie odbiera sygnału ani go nie przekazuje do modemu. Tak więc nie mam jak ci pokazać statusu LTE bo modem go nie pokazuje. Inna rzecz że ja po zalogowaniu się do modemu takiej zakładki nie widzę i piszę o wskaźniku na obudowie. Kwestia była co nawaliło karta czy gniazdo. Teraz po wymianie karty o ile w ciągu 24 godzin jej nie odczyta jasno będzie wynikało iż padło najprawdopodobniej gniazdo. Więc antena wio do serwisu. Ironicznie napisałem o serwisie Huawei ale tak naprawdę to mi wisi kto go naprawi. Nie naprawi dadzą inny. Dołączam zrzut zakładki tylko z domu bo na dworze leje. Moja lokalizacja Sieranie koło Niedalina (gdzie stoi nadajnik ).Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20190315-194808.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	39.8 KB
ID:	7390

Hardcore Player Awatar czesacz
    Kartę w innym urządzeniu sprawdzałeś?

Nie. Nie mam takiego sprzętu do którego by wlazła. Ale nówka to chyba dobra.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Niby powinna, ale zdarza się że nie jest dobrze aktywowana i nie działa jak trzeba, a nawet w ogóle.
    To jaka to karta, nano?

Właśnie nie. Duża jak pierwsze karty.

ale masz kartę SIM w telefonie więc włóż ja do adaptera na normalny rozmiar i do B2338, sprawdzisz czy działa im widzi kartę SIM która na bank loguje się do sieci Play na LTE800 z Niedalina bo tak loguje się telefon z nią co pokazał screen z NCI. jak z nią nie zadziała to B2338 do salonu Play i niech się oni martwią.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów