Wątek: Brak daty zakończenia umowy w aneksie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Cytat Zamieszczone przez Yboocs Zobacz posta
    Wierzę, że nie do końca jestem na takiej straconej pozycji, koniec końców na moim aneksie, najprawdopodobniej przez pomyłkę, nie został określony koniec okresu zastrzeżonego, czyli w moim mniemaniu umowa została podpisana na czas nieokreślony. Z uczciwości zapłaciłem wszystkie 24 "raty" za telefon" licząc, że P4 usunie mi opłaty po spłaceniu telefonu. Równie dobrze mogłem wypowiedzieć umowę po miesiącu i myślę, że ewentualny spór sądowy miałbym wygrany - chyba zacznę żałować, że tak nie postąpiłem patrząc na zachowanie Playa (oni nie mają skrupułów...)

Póki co, z niecierpliwością czekam na odpowiedź na odwołanie.
    Nie chcę niszczyć Twojej wiary ale niestety gdyby doszło do sporu przed sądem nie wygralbyś
    P4 jest na prawie.
    W ocenie moralnej racja będzie po twojej stronie, ale to za mało

@czesacz dobrze prawi.

W coś trzeba wierzyć W umowie nie ma ani daty jej końca, ani czasu trwania. Na upartego można odnaleźć czasy trwania poszczególnych ofert promocyjnych w regulaminach, który stanowią integralną część umowy ale to już naprawdę zagrzebane do granic możliwości... Idąc w ślad za prawem telekomunikacyjnym:

Art. 56. prawo telekom.
    [...]
    3.
    Umowa o świadczenie publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych, wymagająca formy pisemnej, elektronicznej lub dokumentowej, powinna, z zastrzeżeniem ust. 5, w jasnej, zrozumiałej i łatwo dostępnej formie określać w szczególności:
    [...]
    4)
    okres, na jaki została zawarta umowa, w tym minimalny okres wymagany do skorzystania z warunków promocyjnych;

Jednym słowem, jeżeli w odpowiedzi powołają się na zapisy regulaminu, byłoby to nagięciem prawa do granic możliwości. Trochę się dziwię zagraniem ze strony P4 i tym jak traktują klientów, którzy są z nimi związani kilkanaście lat, widocznie to się im opłaca...

Hardcore Player Awatar czesacz
    Rzuć linkiem do regulaminu promocji, albo pełną nazwę. Na mailu powinnaś mieć link do dokumentów.

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Rzuć linkiem do regulaminu promocji, albo pełną nazwę. Na mailu powinnaś mieć link do dokumentów.
    http://www.play.pl/dokumenty/2017/97...2017-06-23.pdf

Pkt 3.1 lub 3.2 (w zależności czy było dobierane urządzenie).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów