Wątek: MIX przedłużenie umowy same problemy

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

MIX przedłużenie umowy same problemy

Hej

Chcę przedłużyć umowę MIX klasyczny 30złx24 miesiące - mam ją już od 6 lat i nie zamierzam zmieniać. Chcę ją tylko przedłużyć i wybrać nowy telefon. Do końca kontraktu pozostały tylko trzy doładowania. Konsultant telefoniczny może mi zaoferować tylko podniesienie do 40 lub 50zł - to samo w salonie. Przez internet tylko zamiana na abonament.

Czy na siłę chcecie mi wcisnąć droższą umowę? Nie ma sposobu by przedłużyć tą samą taryfę?

Proszę o szybka odpowiedź.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Napisałem na prv
    Marcin Jasiulewicz
    telefon kontaktowy: 533 302 996 adres e-mail: marcin.jasiulewicz@sprzedaz.playmobile.pl

Dalej mam problem. Wbiłem jeszcze jedno doładowanie by zbić umowę. Mam tylko dwa doładowania do końca umowy. W dalszym ciągu nie mogę zrobić przedłużenia umowy. Już zastanawiam się nad zmianą operatora, bo to zaczyna się robić chore...

Wyjaśniłem wszystko w wiadomości prywatnej
    Marcin Jasiulewicz
    telefon kontaktowy: 533 302 996 adres e-mail: marcin.jasiulewicz@sprzedaz.playmobile.pl

Od 3 miesięcy próbuję przedłużyć umowę przez internet. Niestety oferta nie wyświetla mi się prawidłowo. Nie pojawia się przycisk Wyboru telefonu, a przy wyborze opcji bez telefonu nie pojawia mi się przycisk WYBIERAM. O co chodzi? Jak mogę wybrać swoją ofertę drogą internetową?

Napisałem na prv.
    Marcin Jasiulewicz

Niestety, mnie też podniesiono do 40 zł, a miałam 30 zł miesięcznie. Wybrałam nowy telefon. Jedynym minusem są totalnie niekorzystne nowe zasady roamingu w UE. Słuchajcie, zastanówcie się dokładnie, bo mi wszystko działało za granicą (gdzie wykonuję często zlecenia) a teraz przy doładowaniu 40 zł musiałabym dopłacić za jakiekolwiek połączenia tam! Nawet nikt nie może się do mnie dodzwonić, ponieważ odebranie kosztuje 0,03 zł za minutę, a nie ma możliwości zciągania tej kwoty z tych 40 zł! Dotychczas było super, a teraz jest tak, jakbyście pojechali do Szwajcarii! Uważajcie, bo nowe zasady są nielogiczne i nieżyciowe. Proponuję abonament lub - niestety - migrację do innej sieci. Pozdrawiam!

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Zmień sobie na abonament za 25 na czas nieokreślony no limit rozmów + sms mms + 10 gb a potem 1 mb
    a telefon weź na raty 0 procent na Allegro lepiej na tym wyjdziesz
    To nie te czasy że mixy są opłacalne ,już sami operatorzy z nich rezygnują.

w prepaid masz też podobną ofertę.

Uprawnienia umieszczania postów