Wątek: Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Strona 31 z 35 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 350
    Ma ktoś pakiet sport? Bo widzę test ES 1 test eurosport?

Ten zjeb dek nie chce nagrywać na disney xd o chxxx chodzi inne kanały bez problemu a tu ****. Nawet za godzine czy dwie nie ma szams na nagrania.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez oszczepanek12 Zobacz posta
    A u mnie cyrk totalny... Box brany w lutym. Próbowałem podać pod koniec maja ale salonu już nie ma.Wiec idę do innego i tłumaczę temat i się okazuje że mam dzwonić na infolinię. Na infolinii nikt nie wie co gada. Kazano mi wysłać wypowiedzenie i tv box-a na adres sklepu internetowego i tak się stało. Po tygodniu przychodzi sprzęt i wypowiedzenie. Oczywiście nieuznane bo niby przekroczyłem 14 dni na zwrot (Jak mam pół roku czyli do końcówki lipca. Telefon na infolinię znowu i gadane bo musi kierownik handlowy (czy tak jakoś) wyznaczyć nowy punkt odbioru sprzętu. Po prostu cyrk na kółkach.
    Było nie czekać do ostatniej chwili, napisz pismo, opisz sprawę i zostaw kopie w dowolnym salonie za pokwitowaniem, lub wyślij pocztą za potwierdzeniem odbioru na adres play...
    ps. pewnie ci zostawią i będziesz płacił abonament? jak nie oddasz... lub poniesiesz koszty za zerwanie umowy.
    BY oddac trzeba było zrobić wypowiedzenie na 1/jeden/ miesiąc wstecz, a nie od ręki ostatniego dnia 6 miesiecy testu.
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 10-07-2019 o 10:58

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @oszczepanek12 czy masz może numer otwartego zgłoszenia i mógłbyś go podać ?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Mam i ci go wysłałem.

@oszczepanek12 dzięki już przekazałem go do weryfikacji.

Sprawdzicie czy na kanałach Disney , xd, junior macie zablokowane nagrania na dzis jutro, i dalej dni czy możecie nagrywać? tylko z tymi kanałami mam problem.

Jak to jest z tym tv box-em w końcu ? Czy był tylko miesiąc na oddanie czy można to było oddać po 6 miesiącach ? Bo ja już ręce rozkładam.

A dostaliście po testach jakiegoś smsa czy coś? Ja byłem we wtorek i żadnego info że wypowiedzenie przyjęte alvo coś w tym stylu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez oszczepanek12 Zobacz posta
    Jak to jest z tym tv box-em w końcu ? Czy był tylko miesiąc na oddanie czy można to było oddać po 6 miesiącach ? Bo ja już ręce rozkładam.
    Były dwie opcje, jak się pojawił to dali po 6 miesięcy, ale w kwietniu już dawali na 3 miesiące, jeśli chodzi o wypowiedzenie to trzeba złożyć na jeden miesiąc przed końcem zarówno dla tych co mają 6 miesięcy i 3 miesiące.
    Ja miałem go w użytkowaniu tylko 7 dni, więc oddałem od reki, ale rozwiązanie umowy nastąpiło dopiero po jednym miesiącu.

@oszczepanek12 poczekaj na rozwiązanie zgłoszenia.

Strona 31 z 35 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów