Wątek: Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32404142
Pokaż wyniki od 411 do 419 z 419
    Po 6 miesiącach (o ile nie zwróciłeś wcześniej) miała być opłata 20 zł dla tych którzy posiadają Play Now w abo i chyba 30 dla tych, którzy nie posiadają. Ja zwróciłem przed upływem 6 miesięcy i nie naliczają nic.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja zrozumiałem tak że mam 6miesiecy na testy i mogę w tych 6m zwrócić bez opłat a nie że jeszcze jak zostawię to za grata doliczać będą potem 25zł!

Nie brać odradzam, to jest nie warte tyle kasy jednak! I ta głowica co nie wyszukuje wszystkich kanałów kabel i naziemna!

Ale to biorą ci 20 zł za abonament i dodatkowo 25 co razem daje 45? To musi być jakieś nieporozumienie albo dodali taki warunek po moich testach już, bo jak ja brałem to miałem płacić tylko 20 po tych 6 miesiącach.

Mam tylko kids 10zł ale dowalają od 3mies 25zł to jest popierdułka i tyle.

Jakie są koszty wyjebxx tego całkowicie, to jest nie opłacalne licząc.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	83177906_2841906239210084_2075194658304032768_n.png
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	66.6 KB
ID:	8042

fv

Koszty masz napisane w umowie – prawdopodobnie będziesz musiał spłacić wszystko do końca i wtedy możesz sobie rozwiązać umowę, ale to jest kompletnie nieopłacalne bo zapłacić i tak będziesz musiał A nie będziesz miał do tego dostępu. To już lepiej tego używać. Jakoś dziwnie piszesz, bo jeśli doliczają tylko 25 zł to wszystko się zgadza, bo po 6 miesiącach jest opłata za ten sprzęt i to każdy wiedział od początku startu testów. Tylko, że mi się wydawało że to ma być 20 a nie 25, No ale albo ja się pomyliłem albo podnieśli to o 5 zł.

Przejrzałem fakturę ze zdjęcia i wg mnie jest ok - opłata po 6 miesiącach zgodnie z tym, co było wiadomo od samego początku tych testów, wystarczyło przeczytać.

I taj wg mnie już to jest nie opłacalne w przeliczeniu.

Cytat Zamieszczone przez Scan Zobacz posta
    I taj wg mnie już to jest nie opłacalne w przeliczeniu.
    To trzeba o tym było myśleć w przeciągu 6 miesięcy testów jak wszyscy, którzy sprzęt zwrócili albo sobie zostawili i opłacają to co sami podpisywali.

Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32404142

Uprawnienia umieszczania postów