Wątek: Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 350
    Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Scan Zobacz posta
    Adek149.No jakoś nie ze wszystkimi Winnicki chciał do play now ale nie wyrazili zainteresowana.

@jerzy.zach jeśli jest dekoder to masz pewność że odbiera tą naziemną czy kablową każdy tu tak myślał a wychodzi lipa i w kablu też, w pełni pierwszy raz się mi się zdarza taka sytuacji a miałem nie jeden dekoder sat czy combo.
    Hm.. no tak, a oddać nie możesz? lub wymienić, miałem ten dekoder 7 dni , choć miałem czas 6 miesięcy by testować, i oddałem po 7 dniach, bo się sypał, natomiast naziemnej nie oglądam, bo mam sat w nc plus i to mi wystarcza, a do zabawy na innym sprzecie jest ncplusgo za free.

Mogę, mam już drugi, bo pierwszy też był na próbę, ale oddałem i podpisałem nową umowę na 2 lata. Nie mam też jakoś bardzo czego oglądać w standardowej TV, ale czasem są mecze na TVP, czy jakieś kabarety bądź festiwale, albo zwykłe wiadomości/fakty/wydarzenia... Ogólnie sprzęt u mnie działa super i na ogromny plus wg mnie jest możliwość cofania się w ramówce i oglądania tego, czego się chce. Ponadto wszystkie pakiety mam w abo, więc kanałów jest sporo i treści na nich mi odpowiadają. Mimo wszystko pozostaje niedosyt jeżeli chodzi o ten jeden mankament DVB-C.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Adek149 Zobacz posta
    Mogę, mam już drugi, bo pierwszy też był na próbę, ale oddałem i podpisałem nową umowę na 2 lata. Nie mam też jakoś bardzo czego oglądać w standardowej TV, ale czasem są mecze na TVP, czy jakieś kabarety bądź festiwale, albo zwykłe wiadomości/fakty/wydarzenia... Ogólnie sprzęt u mnie działa super i na ogromny plus wg mnie jest możliwość cofania się w ramówce i oglądania tego, czego się chce. Ponadto wszystkie pakiety mam w abo, więc kanałów jest sporo i treści na nich mi odpowiadają. Mimo wszystko pozostaje niedosyt jeżeli chodzi o ten jeden mankament DVB-C.
    A czy masz nową stacje :STUDIO ZDROWIE...od dziś działa..na satelicie w ncplus i w niektórych kablowkach.

Czy pakiety włączone na któryś z numerów na koncie abonenckim działają wam na boxe ?

Tak, działają. Wystarczy, że jest to wszystko w obrębie jednego konta abonenckiego.

Może słyszeliście lub i nie.

Crime+Investigation Polsat, 4fun.tv, 4fun Dance i 4fun Gold

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/183350/4-n...-play-now.html

https://satkurier.pl/news/183350/4-n...-play-now.html

Nie słyszałem, ale nadrobiłem. Spoko, że się pojawiają kolejne nowości kanałowe i oferta jest rozwijana. Jeszcze jakby naprawili problemy z wyszukiwaniem kanałów przez boxa, to by była baja, ale może wszystko w swoim czasie...

28.08. zleciłem wyłączenie pakietu extra kiedy się wyłączy mamy już wrzesień i nic? Dlaczego nie znikł z końcem sierpnia czyli co do 28.09 mam czekać?

Nowa wersja jest: 1.6.28

Zapewne jeszcze do końca okresu rozliczeniowego będzie aktywny.

Jeszcze nie wiem po co te kanały Bloomberg i CNN w ofercie Play Now TV.
    Zamiast nich lepiej by było mieć kanały Polsat News, Polsat News 2 i TVN24.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435

Uprawnienia umieszczania postów