Wątek: Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Strona 34 z 35 PierwszyPierwszy ... 2432333435 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 349
    Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Adek149 Zobacz posta
    @marcinkrysk ja nie mam takiego problemu, po przełączeniu przez chwilę jest gorsza jakość, ale po kilku sekundach wchodzi na pełną. Mam za to inny problem - w zakładce telewizja, gdzie są wszystkie kanały, pokazuje mi się tylko k12 znalezionych przez DVB-C z UPC, z czego działają tylko 4. W aplikacji Live Channels znajduje pełne pasmo UPC czyli ponad 300 kanałów - nie działają wszystkie, ale 15-20, czyli dużo więcej niż w głównej aplikacji. Ktoś wie kiedy pojawi się aktualizacja? I pytanie dlaczego BOX ma problem z wyszukiwaniem i odbieranie tych kanałów, a zwykły dekoder DVB-C wbudowany w telewizor widzi i odtwarza wszystko?
    na dekoderze box jest waska głowica i wiele programów może nie wskoczyć, stąd problemy.

Możliwe, że to powoduje problem, ale wiele kanałów wyświetla się w aplikacji Live Channels, a Play Now ich nie widzi, albo nie odtwarza, dlatego przydałaby się jakaś aktualizacja w tym zakresie.

Możliwe, że to powoduje problem, ale wiele kanałów wyświetla się w aplikacji Live Channels, a Play Now ich nie widzi, albo nie odtwarza, dlatego przydałaby się jakaś aktualizacja w tym zakresie.
    Jak głowica krótka, to aktualizacja nie wiele pomoże, ja osobiście wolę jeden rodzaj dekodera a tu to dekoder z przystawką? masz kablówke i ci nie wystarcza?

Aktualizacja na pewno może pomóc, bo tak jak napisałem - są kanały, które można oglądać w aplikacji Live, a nie działają w Play Now. A jeżeli chodzi o kanały z kablówki, to mam tylko naziemne, ale w HD, dlatego zależy mi, żeby je oglądać w boxie, bez przełączania się na TV - jeden pilot = większa wygoda

Aktualizacja na pewno może pomóc, bo tak jak napisałem - są kanały, które można oglądać w aplikacji Live, a nie działają w Play Now. A jeżeli chodzi o kanały z kablówki, to mam tylko naziemne, ale w HD, dlatego zależy mi, żeby je oglądać w boxie, bez przełączania się na TV - jeden pilot = większa wygoda
    No tak, tylko ten pilot nie obsługuje wszystkich kodów telewizorów?, mam thomsona i nie widzi,
    mnie ten box play nie podobał się, dziwne jest ze trzeba podpinac antene dodatkową, skoro podstawowe kanały są dostepne w internecie, patrz pilot wp?

Musicie zgłaszać problem bezpośrednio do play na forum nic nie da to. Sam jestem wkuxxx że nie mam bezpośrednio w dekoderze tvp3, metro czy tvp rozrywka, a wchodzenie do aplikacji nie bawi mnie.

Cytat Zamieszczone przez Scan Zobacz posta
    Musicie zgłaszać problem bezpośrednio do play na forum nic nie da to. Sam jestem wkuxxx że nie mam bezpośrednio w dekoderze tvp3, metro czy tvp rozrywka, a wchodzenie do aplikacji nie bawi mnie.
    A za nim nabyłes nie mogles tu zapytac, lub w salonie sprawdzić?

Mi brakuje kanałów z grupy Discovery ciekawe czy jest szansa na ich wprowadzenie

Szansa jest, bo Play chce współpracować ze wszystkimi dostawcami, kwestia pewnie dogadania i najważniejsze - pieniędzy.

Adek149.No jakoś nie ze wszystkimi Winnicki chciał do play now ale nie wyrazili zainteresowana.

@jerzy.zach jeśli jest dekoder to masz pewność że odbiera tą naziemną czy kablową każdy tu tak myślał a wychodzi lipa i w kablu też, w pełni pierwszy raz się mi się zdarza taka sytuacji a miałem nie jeden dekoder sat czy combo.

Uprawnienia umieszczania postów