Wątek: Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 419
    [QUOTE=jerzy.zach;498035
    kanały kablówki działają w określonym pasmie, a box moze mieć krótkie pasmo, więc ci nie daje wszystkich.[/QUOTE]

Ale wtedy chyba by ich nie wyszukiwał? Kanał jest na liście, pokazuje co leci aktualnie itd ale nie ma obrazu i dźwięku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez iphoneski Zobacz posta
    Ale wtedy chyba by ich nie wyszukiwał? Kanał jest na liście, pokazuje co leci aktualnie itd ale nie ma obrazu i dźwięku.

A może sa one kodowane, więc choć są to nie obejrzysz..jakie to kanały w jakiej kablówce.
    telewizja naziemna tez wyszukuje 12 dodatkowych kanałów z CP , ale sa kodowane i choć sa widoczne to obrazu i fonii brak
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 25-02-2019 o 10:23

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Chodzi Tobie o kanały NTC polskich nadawców, czyli TVN, Polsat i TVP ? Ponieważ przewidziano dla nich dostęp z anteny lub kablówki.
    Dla mnie istotna wada jeżeli to ma byc box do tv internetowej a tu trzeba korzystać jeszcze z dodatkowych źródeł.

1. Odbiór NTC z anteny jest w wielu miejscach problematyczny a w miastach generalnie jest zakaz montażu własnej anteny zewnętrzej (więc na co komu nadajniki telewizyjne, chyba nikt nie pomyślał),
    2. W miastach generalnie korzysta sie z kanałów NTC przez wykupiony najtańszy pakiet kablówki, a więc bezpłatną telewizję ogląda się za opłatą. Paradoks taki o którym nikt wcześniej nie pomyślał (albo przeciwnie, bardzo dobrze pomyślał )
    Tak czy siak, żeby oglądać krajową TVP trzeba mieć jeszcze drugiego dostawcę bo oferta Play TV Netbox do tego nie wystarczy.
    W sieciach kablowych podstawowe kanały naziemne są bardzo często niekodowane. Dzieje się tak ze względu na umowy pomiędzy operatorem kablówki, a developerem/spółdzielnią mieszkaniową. Nie musisz opłacać abonamentu za kablówkę, żeby do tych dwudziestu kilku kanałów mieć dostęp z sieci danego operatora.

To może oznaczać, że kanał jest jednak przez operatora kablowego kodowany. Próbowałeś wyszukiwać kanały przez tuner swojego telewizora?

Cytat Zamieszczone przez Aryast Zobacz posta
    W sieciach kablowych podstawowe kanały naziemne są bardzo często niekodowane. Dzieje się tak ze względu na umowy pomiędzy operatorem kablówki, a developerem/spółdzielnią mieszkaniową. Nie musisz opłacać abonamentu za kablówkę, żeby do tych dwudziestu kilku kanałów mieć dostęp z sieci danego operatora.
    Oferta w kablówce tv darmowej, jest tylko jako analogowa, ale wiele sieci jak UPC, daje swoje dekodery cyfrowe i rezygnuje z analogu i to sporo płatne, natomiast trochę to dziwne że play nie poszedł np w ślady WP i nie dał przez internet dostępu do kanałów podstawowych., bo pobór innych kanałów przez kabel naziemnej nie zadziała u każdego, bo wielu go nie ma.
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 25-02-2019 o 18:10

To nie jest tylko mój problem, ludzie w internecie mają taki sam problem z UPC i sprzętem od Play.
    Te kanału są odkodowane, nawet na stronie UPC są wyszczególnione na liście darmowych kanałów.

To nie jest tylko mój problem, ludzie w internecie mają taki sam problem z UPC i sprzętem od Play.
    Te kanału są odkodowane, nawet na stronie UPC są wyszczególnione na liście darmowych kanałów.

Jakie to kanały? są za free
    co do box play, nie wezmę, bo mam wp pilot, ipla, nc+go i wszystko za free do odbioru , tablet, smartfon, telewizor, komputer

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    Jakie to kanały? są za free
    co do box play, nie wezmę, bo mam wp pilot, ipla, nc+go i wszystko za free do odbioru , tablet, smartfon, telewizor, komputer
    Nie wiem czy za free dla wszystkich, jak masz tv u nich to kanały, które masz naziemnie możesz oglądać bez ich dekodera na innych tv w domu.
    I nie mogą być one kodowane z tego względu, że Box od Play automatycznie pomija zakodowane kanały.
    Nie działa też klawiatura logowania w aplikacji Ipla ale tu nie wiem czy to wina sprzętu czy aplikacji.

Nie wiem czy za free dla wszystkich, jak masz tv u nich to kanały, które masz naziemnie możesz oglądać bez ich dekodera na innych tv w domu.
    I nie mogą być one kodowane z tego względu, że Box od Play automatycznie pomija zakodowane kanały.
    Nie działa też klawiatura logowania w aplikacji Ipla ale tu nie wiem czy to wina sprzętu czy aplikacji.

Nie mam kablówki, a tam gdzie mógłbym mieć, wolę telewizje z satelity.
    W domu działa tv-satelita na 4 dekoderach, niepotrzebny internet, choc mam bez limitu danych
    mam naziemną cyfrową ale nie korzystam.
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 25-02-2019 o 18:42

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    Nie mam kablówki, a tam gdzie mógłbym mieć, wolę telewizje z satelity.
    W domu działa tv-satelita na 4 dekoderach, niepotrzebny internet, choc mam bez limitu danych
    mam naziemną cyfrową ale nie korzystam.
    A co to ma do rzeczy? Jak nie możesz napisać nic co popchnie temat do przodu to może nie pisz?

Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów