Wątek: Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 349
    Witam,
    Mam problem z odbiorem kanałów z DVB-T tych, które mają podwójny sygnał. Jednak po podłączeniu anteny prosto do TV widzę, że sygnał mam tylko dla wersji SD. W boxie natomiast gdy odpalam ten kanał (np TVP Sport) nic się nie dzieje, a gdy przeskakuje na niego z innego kanału pokazuje się piękne logo PLAY NOW i także wywala do "pulpitu". Wcześniej normalnie mogłem wybierać pasmo, ale dziś po przeniesieniu się do nowego pokoju i przeskanowaniu występuje taki problem (wcześniej oba sygnały były odbierane poprawnie).
    Czy ktoś może spotkał się z takim problemem?
    Pozdrawiam

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez banan18 Zobacz posta
    Witam,
    Mam problem z odbiorem kanałów z DVB-T tych, które mają podwójny sygnał. Jednak po podłączeniu anteny prosto do TV widzę, że sygnał mam tylko dla wersji SD. W boxie natomiast gdy odpalam ten kanał (np TVP Sport) nic się nie dzieje, a gdy przeskakuje na niego z innego kanału pokazuje się piękne logo PLAY NOW i także wywala do "pulpitu". Wcześniej normalnie mogłem wybierać pasmo, ale dziś po przeniesieniu się do nowego pokoju i przeskanowaniu występuje taki problem (wcześniej oba sygnały były odbierane poprawnie).
    Czy ktoś może spotkał się z takim problemem?
    Pozdrawiam
    Sprawdż antenę, wtyczkę/jaki stosujesz rozdzielacz do podziału sygnału na poszczegolne pokoje? musisz mieć rozdzielacz odpowiedni..., kanały ustawione w jednym pokoju, nie powinny zniknąc w innym pokoju.
    Jezeli stosujesz wzmacniacz to musi być wpiety miedzy antena a rozdzielaczem, wystarczy jeden.
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 23-06-2019 o 23:54

Mogły zniknąć, jeżeli stosuję antenę pokojową i zmieniłem piętro z piątego na pierwsze (akademik) Bardziej chodzi mi o fakt, czemu wcześniej miałem opcję "wybór pasma" a teraz box wychodzi do menu głównego po przełączeniu na te kanały

Mam wykupiony 1000h na nagrania nie mam ich dużo. Ale nie mogę nagrywać bo wyskakuje ciągle komunikaty"Nie udało się zlecić nagrania" chodzi o dzień puzniej a w tym przypadku o dwa dni do przodu jak na poniedzialek. Znacie powód?

z ostatnich porażek play:
    1. przełączanie kanałem +/- robi czyli po kolei, się jakoś za szybko, więc zanim przeskoczy na kolejny kanał to już włącza wczesniejszy
    i potem długo miętoli (myśli co robić) i jednak nie przełącza na ten co chciałem, ciekawostką jest że dość często zmienia się język na angielski
    2. kilka razy na dzień powtórka z rozrywki typu dźwięk leci obraz nie lub nagle kręci kółko kilka sekund i ekran zostaje czarny

na samym początku to dużo lepiej działało, teraz ciągle więcej problemów i wad

z wad które są od samego początku:
    gdy oglądamy inny w timeshiftingu brak ostrzeżenia przy przełączeniu kanału lub innych operacji
    więc jak oglądamy coś sporo wstecz to już nigdy tego nie obejrzymy

Ja znalazłem dosyć dużą nieścisłość w usłudze PlayNow TV Box czy wszystkie pakiety aktywowane na obojętnie którym numerze podpiętym pod jedną fakturę w Play powinny być widoczne na dekoderze TV Box ? Bo mam usługę DUET Nielimitowany i tam na dodatkowym numerze pokazuje mi się pakiet SPORT za 0 zł i mam go aktywnego . Jednak na TV Box go nie widać mimo tego iż w aplikaci Play24 jest napisane iż wszystkie aktywowane pakiety będą widoczne w twoim PlayNow TV Box . Być może powinienem się zalogować na ten numer w Boxe ale wtedy nie będę mógł wykupić np. pakietu HBO bo jego tam nie ma . Czy nie powinno tak być że na TV Box powinny działać wszystkie aktywne usług z całego konta mojego?

Cytat Zamieszczone przez zlotowinfo Zobacz posta
    z ostatnich porażek play:
    1. przełączanie kanałem +/- robi czyli po kolei, się jakoś za szybko, więc zanim przeskoczy na kolejny kanał to już włącza wczesniejszy
    i potem długo miętoli (myśli co robić) i jednak nie przełącza na ten co chciałem, ciekawostką jest że dość często zmienia się język na angielski
    2. kilka razy na dzień powtórka z rozrywki typu dźwięk leci obraz nie lub nagle kręci kółko kilka sekund i ekran zostaje czarny

na samym początku to dużo lepiej działało, teraz ciągle więcej problemów i wad

z wad które są od samego początku:
    gdy oglądamy inny w timeshiftingu brak ostrzeżenia przy przełączeniu kanału lub innych operacji
    więc jak oglądamy coś sporo wstecz to już nigdy tego nie obejrzymy
    I TY TO JESZCZE MASZ, nie znudziły ci się te ciągłe polepszenia odbioru.

Gdyby ktoś tak jak ja nie dostał tego poradnika papierowego jak uruchomić i zastanawiał się czy mu przyjmą sprzęt to odpowiadam: tak. Przy okazji pogadałem sobie z pracownikami i widać już wyraźnie że pół roku ludziom się kończy...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cytat Zamieszczone przez iphoneski Zobacz posta
    Gdyby ktoś tak jak ja nie dostał tego poradnika papierowego jak uruchomić i zastanawiał się czy mu przyjmą sprzęt to odpowiadam: tak. Przy okazji pogadałem sobie z pracownikami i widać już wyraźnie że pół roku ludziom się kończy...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja miałem tylko 7/siedem/ dni i natychmiast oddałem, bo ma wiecej minusów jak plusów...wole player+.podobne rozwiązanie...
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 09-07-2019 o 21:47

A u mnie cyrk totalny... Box brany w lutym. Próbowałem podać pod koniec maja ale salonu już nie ma.Wiec idę do innego i tłumaczę temat i się okazuje że mam dzwonić na infolinię. Na infolinii nikt nie wie co gada. Kazano mi wysłać wypowiedzenie i tv box-a na adres sklepu internetowego i tak się stało. Po tygodniu przychodzi sprzęt i wypowiedzenie. Oczywiście nieuznane bo niby przekroczyłem 14 dni na zwrot (Jak mam pół roku czyli do końcówki lipca. Telefon na infolinię znowu i gadane bo musi kierownik handlowy (czy tak jakoś) wyznaczyć nowy punkt odbioru sprzętu. Po prostu cyrk na kółkach.

Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów