Wątek: Play Now TV na TV BOX (błędy, sugestie)

Strona 12 z 35 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 350
    U mnie w w telewizji kablowej pokazuje wszystkie kanały w aplikacji Live Channels (tej na dole) w aplikacji Play tylko wybrane. W obu przypadkach są kanały które znajduje ale nie działają (komunikat "słaby sygnał" lub "kręcące się" kółeczko), a na zwykłym TV działały bez problemu.

Wkxx mnie to już z tą naziemną, dość ze brakują kanały że nie wyszukuje to co jakiś czas znika obraz i w sumie, jest to nie możliwe że coś zle jest z anteną itp tylko fakt coś słabą głowice ma.

Niestety ale głowica w tym sprzęcie to wstyd. Instalacja podręcznikowa, kable wysokiej jakości, wtyki zgrzewane a kanały i tak potrafią się zacinać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tania głowica DVB-T/C - tu po głowie powinien dostać Sagemcom.

Kilka zdań - pierwsze wrażenia z użytkowania zamieściłem tutaj:
    https://cyfrowyblog.dk1.pl/index.php...rwsze-wrazenia

Przy okazji przydałoby się na forum wyodrębnić osobny dział do Play Now (Play Now TV BOX).
    Ostatnio edytowane przez Daniel_K ; 07-03-2019 o 10:21

Znalazłem brakujące kanały z naziemnej jak ktoś tu pisał o Live Channel tam są tylko to jest chore że nie są w kafelkach a nie trzeba jeszcze gdzieś włazić by oglądać tamte kanały. Ja tu już nie kpw.

Cytat Zamieszczone przez Scan Zobacz posta
    Też tak macie w naziemnej że ten dekoderek w mux8 wyszuka tylko TVPSport wtf? i nic więcej? W tv w dwóch pokojach śmigają wszystkie muxy a tu lipa!!

Brakuje mi też stopklatka tv, Tvp rozrywka, zoom tv, metro tv, wp , eska tv, polo tv, fokus tv.

TV odbiera bez problemu a tu jakaś lipa..
    Te kanały są dostarczane poprzez Internet, dlatego nie dodają się na liście wyszukanych z naziemnej. Znajdziesz je na liście wyżej. Dzięki temu przy przyzwoitym internecie są dostępne w jakości HD, a nie SD, jak z naziemnej.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez domino264 Zobacz posta
    Witam wszystkich!

nc+GO trzeba zainstalować z pliku apk (polecam wersję tablet). Do obsługi apki potrzebna jest myszka (nie chce działać przez apkę pilota Android TV na telefonie), niestety nie mogę sprawdzić czy będzie działać po zalogowaniu po wyczerpałem limit zmian urządzeń.

Mam natomiast dwa pytania:

Czy wie ktoś jaką maksymalnie kartę pamięci obsłuży dekoder?
    Czy w grach które są w Google Play i w opisie jest informacja, że wymagają pada będzie działać pad od PS4 (jak go podłączyć?)?
    32 GB
    Możesz powiązać pada z boxem - w Ustawieniach boxa jest opcja Dodaj akcesoria. Internet podpowiada, że:

DualShock 4

Włącz tryb parowania (przytrzymaj przycisk PS do momentu migania lampki).
    Przejdź do Ustawień i wybierz Dodaj akcesoria.
    TV BOX powinien teraz szukać kontrolera Bluetooth.
    Sparuj urządzenia.
    Ostatnio edytowane przez Aryast ; 07-03-2019 o 14:47

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Daniel_K Zobacz posta
    Tania głowica DVB-T/C - tu po głowie powinien dostać Sagemcom.

Kilka zdań - pierwsze wrażenia z użytkowania zamieściłem tutaj:
    https://cyfrowyblog.dk1.pl/index.php...rwsze-wrazenia

Przy okazji przydałoby się na forum wyodrębnić osobny dział do Play Now (Play Now TV BOX).
    I tu masz rację, proponowałem MODERATOROWI, by utworzyć osobny dział na forum, ale efektów nie widać, pewnie im to wisi, dali box-a, więc niech lud sie bawi i sobie pisze co chce...

Kanały w PLAY NOW obecne w DVB-T, ale w jakości HD:
    Stopklatka, WP, Nowa TV, Zoom TV, Eska TV, Polo TV (nie pamiętam czy też HD, nie oglądam).
    Ale w Play Now poza obrazem masz jeszcze jedną zaletę:
    Aktualnie oglądaną audycję można cofnąć i obejrzeć od początku. Lub cofnąć się na wcześniej emitowane programy by je obejrzeć.
    Przeglądając program TV, gdy przejdziemy w lewo na poprzednie audycje, gdy wciśniemy OK mamy możliwość obejrzenia tej audycji. Także to co było dzień wcześniej. Dzięki temu nawet nie trzeba ustawiać nagrywania

Do tego instalujemy i korzystamy za free:
    TVP VOD:
    Treści z kanałów TVP (np. zakładka przegapiłeś w TV?), oraz na żywo: TVP Info, TVP Polonia, wszystkie TVP 3 Regionalne, TVP Parlament

WPpilot:
    Na żywo: TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TVN, TV 4, TV Puls, 4FunTV, RedCarpetTV, TV Trwam, TBN Polska, FashionTV, wPolsce.pl, itd.

Ipla:
    Treści z Polsatów

Player:
    Treści z TVNów

A że trzeba przechodzić między aplikacjami.... nawet babcie da się tego nauczyć
    Ostatnio edytowane przez Daniel_K ; 08-03-2019 o 14:56

Cytat Zamieszczone przez Aryast Zobacz posta
    Te kanały są dostarczane poprzez Internet, dlatego nie dodają się na liście wyszukanych z naziemnej. Znajdziesz je na liście wyżej. Dzięki temu przy przyzwoitym internecie są dostępne w jakości HD, a nie SD, jak z naziemnej.

- - - Updated - - -

32 GB
    Możesz powiązać pada z boxem - w Ustawieniach boxa jest opcja Dodaj akcesoria. Internet podpowiada, że:

DualShock 4

Włącz tryb parowania (przytrzymaj przycisk PS do momentu migania lampki).
    Przejdź do Ustawień i wybierz Dodaj akcesoria.
    TV BOX powinien teraz szukać kontrolera Bluetooth.
    Sparuj urządzenia.
    Niestety dekoder nie odnajduje wtedy pada. Dzięki za wskazówkę, będę próbować dalej.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Daniel_K Zobacz posta
    [B]............ nawet babcie da się tego nauczyć
    Chyba,że babcia ma 40 lat.......... a nie 60-80 lat?
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 10-03-2019 o 23:22

Strona 12 z 35 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów