Wątek: Galaxy S8 kiedy Pie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Galaxy S8 kiedy Pie?

Witam, czy Play już finalizuję aktualizację do Androida Pie na galaxy S8?
    Ostatnio edytowane przez PZA9099 ; 23-02-2019 o 11:20 Powód: Błąd

Hardcore Player
    Finalizuje ? A zaczęli w ogóle ?
    Play obecnie sprzedaje samsunga S10 i TV Boxa a o tym modelu już dawno zapomnieli
    https://blogplay.pl/2019/02/samsung-s-10-ceny-w-play/, https://blogplay.pl/2019/02/tv-play-now-od-kuchni/
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 23-02-2019 o 11:43

S8 inS8+ od wczoraj miały poprzez Smart Switch. Od dziś już jest OTA. Właśnie zrobiłem. Samsung naprawdę się postarał
    A kiedy Play się wyrobi... Szkoda czekać. Lepiej debranding i mieć aktualizacje zapewnione co miesiąc a nie jak się komuś w Play przypomni...
    Ostatnio edytowane przez Rybus85 ; 26-02-2019 o 12:01

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Rybus85 Zobacz posta
    S8 inS8+ od wczoraj miały poprzez Smart Switch. Od dziś już jest OTA. Właśnie zrobiłem. Samsung naprawdę się postarał
    A kiedy Play się wyrobi... Szkoda czekać. Lepiej debranding i mieć aktualizacje zapewnione co miesiąc a nie jak się komuś w Play przypomni...
    Myślisz się. Lepszy brand, bo jest wtedy sparametryzowany modem

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    A ten znowu swoje mądrości z ... wyjęte. Oszczędź sobie wstydu i zamilcz.

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    I to Ty się mylisz. Wielokrotnie sporo osób Ci o tym pisało. Telefon działa BEZ PORÓWNANIA lepiej bez brandu niż z nim. Miałem to aż za długo na telefonie. Mnóstwo śmieci, pożeraczy RAMu itd. I zapomnij o comiesięcznych aktualizacjach. Telefon odżył wgrywając czyste XEO. Aktualizacje co miesiąc. Ja nie widzę żadnego sensownego argumentu brandowania sprzętu. To tylko nachalna reklama sieci komórkowych i nic więcej.

A ja sobie zdebrandowałem telefon i już mam androida Pie. Robi wrażenie.

Do tego na XEO szybciej są usługi dostępne w Play niż na ich brandzie. Tak było z VoLTE. Na XEO już było a na brand trzeba było miesiąc czekać. I co? W zasadzie w jakości rozmów nie było żadnej różnicy.
    Ciekawy jestem, jak będzie w przypadku reklamowanego ostatnio 5G Ready? Nieoficjalna lista zaczyna się od S10, tymczasem S8 posiada modem z LTE pracującym w paśmie 2600, agregację nośnych, modulację 256 QAM i MIMO 4x4 wyciągając prawie 1 Gbit DL. Nagle może się okazać, że XEO będzie wspierać LTE Advanced natywnie a w brandzie będzie dopiero po udostępnieniu nowego softu i to tylko telefonom z listy Wcale bym się nie zdziwił.
    Ostatnio edytowane przez topiq ; 01-03-2019 o 11:49

Hardcore Player
    Nie ma żadnego 5G Ready. To Play sobie wymyślił, żeby dobrze brzmiało. Play poczuł strach, bo inni już lada chwila wprowadzą sieć 5G, gdy w Play nie ma na to szans (bo to kupa a nie operator). Dział marketingu wymyślił więc, żeby "LTE Ultra" reklamować odtąd jako "5G Ready". Tak samo kiedyś hsdpa+ nazywali siecią 4G a cała branża śmiała się z nich ****mi.

Dodam tylko, że "5G Ready", czyli LTE-A to średnio 10 razy niższe transfery niż sieć 5G, oraz że konkurencja ma kilkukrotnie lepsze pokrycie siecią LTE-A niż Play. Znów cała branża rży ze śmiechu.

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=DyCm5QbwncI a tutaj jak zdebrandować s8 i cieszyć się Pie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów