Wątek: Problem transfer oszustwo?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Problem transfer oszustwo?

Z tej strony Arkadiusz Płodziszewski się kłania..

Opiszę swą sytuację dokładnie

Więc ja i moja dziewczyna mamy play unlimited oraz domowe WiFi transfer 100gb..

Okres rozliczeniowy przychodzi 15 do terminu 04 dnia

Stary transfer skończył się nam na trzech kartach sim 14 oraz 16 o godzinie 1 w nocy.. Wróciłem z pracy była 2 w nocy (niedziela) zapłaciłem rachunek który był w przelewach oczekujący. o godzinie 8 rano przelew został wysłany bo sprawdzałem a o 20:3x będąc w pracy dostałem sms "dziękuję za płatność" a transfer dalej zero.. Dzwoniłem do biura obslugi twierdzi że 100gb wykorzystałem w 5 godzin oraz cały internet swój i dziewczyny na telefonach co jest g**** prawda.. Gdy transfer padł wykorzystałem dokładnie 9gb które się ściąga od xxxx godzin gra na konsole i widzę transfer który jest ok czyli 100kb lub mniej czy więcej.. A po za tym zapłaceniu zaksięgowaniu cały czas widnieje wartość 0lecz Pani twierdzi że internet został wykorzystany.. Śmiech 100 kB to 100000kb od kiedy...

Oszustwo w biały dzień zapłacić i transferu nie mieć.. Niby dziś sprawę zgłosiła i mają dzowni wciagu 14 dni a znając życie zadzwonia 14 dnia.. Więc pod koniec płatności.. Wtedy smiechne a pójdę do biura play i powiem wprost niby umowę mamy ale nie zapłacę wam 200 złoty w następnym miesiącu za oszustwo wobec mnie dziękuję

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2019-02-19-10-00-57-255_com.play.play24m.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	18.6 KB
ID:	7352

Nazwa:	Screenshot_2019-02-19-10-00-52-259_com.play.play24m.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	18.8 KB
ID:	7351

Pamiętać 0 transferu miałem przed zaksięgowaniem płatności więc fizycznie konsola do tej pory sciagla 9gb po 100kb-900 kB.. Czyli 1mb jak pisze obniżony.. Stąd konsola 24.. A mówić nie możecie że ktoś pod pięty do internetu bo jestem Sam i dwa nie jestem głupi istnieje konfiguracja przez przeglądarke i mam wgląd co pod piete jest.. Ktoś z waszych pracowników odje.. Maniane..

Dzień dobry, jeśli zgłosiłeś sprawę Obsłudze Klienta, to konsultant sprawdzi jak to dokładnie wygląda. Piszesz równolegle o kilku numerach i ofertach, dość ciężko byłoby mi cokolwiek powiedzieć na podstawie podanych przez Ciebie informacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Niby sprawdził konsultant i twierdzi że internet wykorzystany tylko proszę mi wytłumaczyć logicznie

Transfer ma Pan 100 gb na WiFi domowe który został ograniczony do 0 Np dnia 16 o godzinie 5 rano.
    Pan o 7 rano zapłacił rachunek o 8 go bank wysłał a o 20 godzinie Pan dostał informacje o tym że zaplacono a transferu na sekundę nie przywrócono.. Więc jak Pan wykorzystał transfer? Skoro konsola pokazuje ściągnięty plik ledwo 8,58 gb?

Dwa moja dziewczyna nie używała internetu na telefonie ani ja bo używamy wyłącznie internet który transfer jest 20gb czy 10 (nie ten z 100) w drodze do pracy gdzie służy nam do Facebook.. Więc jak Pan wytłumaczy wykorzystanie? Gdu transferu nawet na minutę nie przyznano a niby twierdzi się inaczej..

W przypadku internetu na abonament nie ma znaczenia opłacenie faktury. Pakiet jest przyznawany niezależnie od tego, czy rachunek jest zapłacony, czy nie - oczywiście zakładamy, że usługi nie są zablokowane z powodu braku płatności.

Zużycie dla całego okresu rozliczeniowego możesz sprawdzić w Play24.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

PS proszę pamiętaj robiłem przelew w niedzielę gdzie Bank mój nie robi przelewu i sam wchodziłem na konto bankowe by zajrzeć czy nie poszedł.. Był w oczekujących aż do godziny rannych dnia poniedziałku.. A sms Pan widzi kiedy transfer kiedy wysłano i potwierdzono

Nazwa:	IMG_20190219_103616.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	37.5 KB
ID:	7353

Nazwa:	IMG_20190219_103756.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	41.1 KB
ID:	7354

Nazwa:	IMG_20190219_104226.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	38.7 KB
ID:	7355

- - - Updated - - -

Tylko Pan ma w pierwszym screenie wykorzystany jest 20gb z kilkoma kB od 15 dni.. A gdzie 80gb? Z internetu domowego?

W jaki sposób otrzymałeś informację o końcu szybkiego transferu w obecnym okresie rozliczeniowym?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dnia 18 dostałem informację a okres rozliczeniowy jest 15 ale ja takiego transferu nie wykorzystałem 100 gb gdyż moja konsola liczy każdy kB dwa.. Play 24 proszę spojrzeć screenshotKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2019-02-19-10-52-34-439_com.play.play24m.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	18.4 KB
ID:	7356
    A Pani twierdziła że transfer wykorzystany jak? Chyba przez was samych

Nie wiem przez kogo transfer był wykorzystany, natomiast tak czy inaczej należy wyjaśniać to z Obsługą Klienta, zwłaszcza gdy było już utworzone jedno zgłoszenie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Oraz pytanie za dwa miliony Pan twierdzi że transfer jest przyznawany czy to się zaplaci czy nie.. Więc jeśli wykorzystane 20gb jest z czego 6 gb to był transfer powyżej 1mb a reszta pobieralem konsola 24 godziny po 100-200 kB a czasem zanikal net.. Więc jak można liczyć transfer pełny gdy jest ograniczony?

- - - Updated - - -

To się kupy nie trzyma.. Czuję się oszukany w 100% lub poprostu system wam nawalił albo człowiek który nie kliknął zwróć transfer.. A później zwalanie na klienta..

Jeśli Pan chce może zamknąć temat mam nadzieję że zwrócą mi za co zapłaciłem.. Lub nie wiem gdzie sprawę wyżej zgłosić

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów