Wątek: Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 92

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Pisze ten temat ponieważ play już całkowicie wyłączył zasieg z plusa z korzystanie nadajników od 2 tygodniu juz wyłączaja mi zasieg tego operatora zgłoszenie na play24 nie pomaga to oznacza ze juz nie ma zasiegu sieci plus i jest juz zasieg tylko 3 sieci

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER
    Hardcore Player
    Nie wyłaczył . Musosz zadzwonić ( to kosztuje ) lub na play24 napisac zgłoszenie( to za darmo) o właczenie zasiegu plusa. W centrum poznania ma byc wyłaczony , ale tylko tam. To nic że już pisałes . Powiedz że wiesz że moga właczyć . Mi właczyli .
    Ostatnio edytowane przez ujawniacz prawdy ; 11-02-2019 o 20:21

Hardcore Player Awatar Dorotea
    U mnie też Plus już niedostępny, a zasięg 4 sieci to taki slogan reklamowy, nic więcej.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    U mnie też Plus już niedostępny, a zasięg 4 sieci to taki slogan reklamowy, nic więcej.
    No to napisz zgłoszenie. Ja tez miałem wyłaczony . Po dwóch dniach od zgłoszenia właczyli . A już od dawna nie reklamuja 4 sieci.
    Ostatnio edytowane przez ujawniacz prawdy ; 11-02-2019 o 20:24

@dawid1999 posiadasz zgłoszenie w tej sprawie do Obsługi Klienta?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Powinni to dawać do reklamy:

chcesz zasięg 4 sieci w Play? Napisz zgłoszenie lub zadzwoń, może włączymy, ale po kilku miesiącach i tak zresetujemy ustawienia!

- - - Updated - - -

Nie reklamują zasięgu 4 sieci, bo od dawna to nieaktualne. To był kiedyś największy atut Play.

Dokładnie 3 zgłoszenia zrobiłem juz teraz poszło 4 za 3 pani powiedziala mi ze jest włączony mówie jej ze nie moge sie zalogowac ze jest niedostepna kłócilem sie jej ze na zadnym numerze nie mozna ale ona swoje

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    W ostateczności do Uke pisz , jak dalej będą sciemniac. Z firmami trzeba walczyć jak oni z nami tak my z nimi , żadnych sentymentow

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player
    Nie mieszkam centrum ani tym bardziej w Poznaniu i u mnie też wyłączyli. Nie widzę problemu, na próbę zalogowałem się do pomarańczy, weszło od razu i trzyma.
    Właściwie w jakim temacie chcecie pisać ten protest do UKE ? Że w sieci Play nie ma zasięgu Plua ? A powinien być Sprawdzałem kartę Plusa, zasięg Play na niej nie działa.

przeciez jak masz karte z plusa to normalne ze z play sie nie zalogujesz chyba ze ja zle zrozumialem ze tak samo probowales sie do plusa zalogowac w sieci play i nie mozesz mnie cały czas trzyma na tmobile do orange przerzuci jak jade samochodem dopiero a tak to w domu caly czas tmobile wczesniej plus bo najblizszy nadajnik

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów