Wątek: Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92
    Rada z kilkoma kartami różnych operatorów jest tylko dla tych co lubią mieć kilka numerów, po to związałem się z Play że miał zasięg kilku operatorów na jednym numerze.
    W moim przypadku jest to bardzo istotne bo w tygodniu jestem często w kilku miejscowościach w jednej mam lepszy zasięg Plusa, w innej Orange, a u siebie w domu Play.

Play dzięki zasiegowi 4 sieci był dobry, teraz to już tylko operator będzie.

Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    W3 ma też tylko 1

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Katowice też bez zasięgu Plusa w Roamingu.. Bynajmniej w mojej lokalizacji

Wysłane z mojego Moto C przy użyciu Tapatalka

Dzis dzwoni jakas młoda dziewczyna i mówi ze chce z włascicielem mówic w sprawie zgłoszenia a wlascicielem jest mama ona mi nie udzieli informacje to jej mówie niech pani na play24 napisze mówi ze nie bo potem pan będzie miał wotpliwosci zaczolem sie smiac i jj mówie ze prawda boli ze wyłączacie rooming plusa i sie rozłonczyła typowa rozmowa w sieci play te kobiety to pracuja tam niepełnosprawni..

dawid1999 Konsultantka może rozmawiać tylko z właścicielem konta abonenckiego, ale faktycznie w tej sytuacji powinna odpisać na Play24. Czy widzisz odpowiedź na Play24?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

nic nie udzielila powiedziała ze jutro zadzwoni to jej mówie ze nie odbiere

Rozumiem, po zamknięciu zgłoszenia, odpowiedź będzie widoczna na Play24.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

hahahahaa odpowiedz od jakies młodej piczki na pana numerze jest włączony zasieg operatora sieci plus mówie ze nie ma wczesniej mama musiała potwierdzic wszystko potwierdziła dane mówie jej na zadnym numerze nie działa ona działa mówie jej ze nie i sie tak kłócimy wkoncu rzuciła słuchawka i napisała na play24 ze jest aktywny zasieg a nie mozna sie zalogowac prze cipk* pracuja w tym "dziale technicznym" hahaa

dawid1999 bardzo proszę o kulturę osobistą wypowiedzi! Przykro mi, że konsultantka wykazała się niekompetencją. Jeżeli nie zgadzasz się z jej odpowiedzią, możesz zrobić odwołanie i ponowne zgłoszenie z prośbą o dokładne wyjaśnienie tej sprawy.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @dawid1999 wyłącz i włącz telefon następnie sprawdź czy działa. Możesz też zresetować ustawienia sieciowe w telefonie. Jeśli nadal nie będzie działać to wtedy należy ponownie zgłosić.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów