Wątek: Przeczytajcie to wszyscy!!!!!!!

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 92
    Hardcore Player
    No to zasięgu Plusa na karcie play nie będzie i trzeba z tym się pogodzić niestety. Jak ktoś ma dual Sim to może założyć 2-gą kartę Plusa albo inną submarkę Polkomtela (w sumie ich 3 i Aero)

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    No że jedynie miałeś zasięg Plusa a on nie działa i teraz masz problemy z zasięgiem
    ja mam w telefonie 2 karty i obie działają w lte 1 Play 2 Nju -używam tam gdzie net Playa słabo działa a także w roamingu krajowym ,nawet sam P20 się pyta czy przełączyć
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; 12-02-2019 o 09:04

Hardcore Player
    Mnie się tak kojarzy że jak ktoś ma na miejscu zasięg Plusa to powinen kupić starter tej sieci a nie np. T-Mobila. Ale może jest za wcześnie i źle myślę

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Mnie się tak kojarzy że jak ktoś ma na miejscu zasięg Plusa to powinen kupić starter tej sieci a nie np. T-Mobila. Ale może jest za wcześnie i źle myślę
    Skojarzenie masz dobre, ale co wybrać jak u mnie jest : ORANGE, T-MOBILE, PLAY? z tego samego nadajnika, który stoi bardzo blisko..można zainstalowac telefon na 4 karty i tak jak piszesz przełączać, ale to już zabawa.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez dawid1999 Zobacz posta
    Dokładnie 3 zgłoszenia zrobiłem juz teraz poszło 4 za 3 pani powiedziala mi ze jest włączony mówie jej ze nie moge sie zalogowac ze jest niedostepna kłócilem sie jej ze na zadnym numerze nie mozna ale ona swoje
    KONSULTANTKA ma napisane, że jest, a zycie pokazuje że brak, ale ona musi wierzyć kartce, a nie abonentowi... dlatego nie możesz sie dogadac
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 12-02-2019 o 09:44

ten play idzie wielka dziure powoli z tym zasiegiem

Hardcore Player
    Do czasu kiedy będzie umowa z O i T-M nic się nie wydarzy a Play będzie miał de facto zasięg 2-ch innych sieci. Czyli całkiem dobry. Gorzej jest z internetem ale tu już każdy musi sam zdecydować czy zasięg i jakość usług mu taki jak jest mu odpowiada.
    A jak nie- to najprostszy sposób, zamiast wylewać tutaj tony żalów wybrać sobie innego operatora.

chłopie jakbys był u mnie na wsi zobaczył jak jest zasiegiem to sam bys powiedział to co ja ze wielka dziura zaden operator nie postawi nadajnika bo pisze ze nadajnik musi byc w lini prostej to jest wies pagurkowata sa fajne miejsca pod górke nie ma lasu itp ale nie dadza bo musi byc w lini prostej

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    zamiast wylewać tutaj tony żalów wybrać sobie innego operatora.
    Zapewne ci, którzy mogą zrobią tak. Pozostają jeszcze nieszczęśnicy związani umową, zmuszeni korzystać z nadajnika Plusa. Będą płakać i płacić oraz żałować, że nie podpisali umowy z Plusem zamiast Play.

Wyłączenie Plusa to jakby nie patrzeć pogorszenie oferty. Nie pierwszy raz i nie ostatni kombinują z roamingiem krajowym, Play jest operatorem nieprzewidywalnym.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Zapewne ci, którzy mogą zrobią tak. Pozostają jeszcze nieszczęśnicy związani umową, zmuszeni korzystać z nadajnika Plusa. Będą płakać i płacić oraz żałować, że nie podpisali umowy z Plusem zamiast Play.

Wyłączenie Plusa to jakby nie patrzeć pogorszenie oferty. Nie pierwszy raz i nie ostatni kombinują z roamingiem krajowym, Play jest operatorem nieprzewidywalnym.
    PLUS nie wszędzie chodzi, u mnie go nie widać, brak nadajników, i ci co maja PLUSA tylko narzekają...

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez dawid1999 Zobacz posta
    chłopie jakbys był u mnie na wsi zobaczył jak jest zasiegiem to sam bys powiedział to co ja ze wielka dziura zaden operator nie postawi nadajnika bo pisze ze nadajnik musi byc w lini prostej to jest wies pagurkowata sa fajne miejsca pod górke nie ma lasu itp ale nie dadza bo musi byc w lini prostej
    Ratuje cie internet satelitarny... w orange mają.

Byłem w plusie byłem w orange teraz w play najblizszy nadajnik akurat jest u mnie z plusa z orange jest 3,5 km deszcz brzydka pogoda zawieje zasiegu nie ma dlatego przeszlismy do play ale jezeli chodzi o orange to mi sie podobało to bo 3 razy do roku prowadzili prace moderazacyjne na nadajnikach zawsze cos wymieniali nie wyłączali całkiem nadajnika tylko po kolei robili i cos tam robili zeby było dobrze i tak było no ale jak brzydka pogoda była to ja zasiegu nie mialem wtedy przeslismy do play pierwsze 4 lata było ********** teraz ten jakies 7 miesiecy jest lipa zasiegiem zasieg 4 sieci a gubi niemiłosierne najlepsze rozwiozanie na play24 niech pan zresetuje telefon to pomoże typowa wymówka pracowników sieci play..

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów