Wątek: Play now

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Play now

Dzień Dobry,

Otóż od niedawna korzystam z playnow i napotkałem problem mianowicie playnow nie działa mi na telewizorze LG dodam, ze aplikacje typu netflix czy hbogo działają bez zarzutów.

Czy ktoś ma podobny problem ?

Opisze problem:
    Po wpisaniu w przeglądarce w telewizorze https://playnow.pl chwilę się załaduję i wyskakuję tylko czarny ekran i nic na nim nie ma.

PS: usuwałem już ciasteczka i historię i nic nie pomaga
    Proszę o pomoc

W laptopie działa wszystko bez zarzutów a w telewizorze nie mam nawet możliwości wpisania hasla i numery po prostu jest czarny ekran.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez oxii1333 Zobacz posta
    Dzień Dobry,

Otóż od niedawna korzystam z playnow i napotkałem problem mianowicie playnow nie działa mi na telewizorze LG dodam, ze aplikacje typu netflix czy hbogo działają bez zarzutów.

Czy ktoś ma podobny problem ?

Opisze problem:
    Po wpisaniu w przeglądarce w telewizorze https://playnow.pl chwilę się załaduję i wyskakuję tylko czarny ekran i nic na nim nie ma.

PS: usuwałem już ciasteczka i historię i nic nie pomaga
    Proszę o pomoc

W laptopie działa wszystko bez zarzutów a w telewizorze nie mam nawet możliwości wpisania hasla i numery po prostu jest czarny ekran.
    Moze masz za słaby internet, odłącz wszystko co w domu dopiete do internetu i puść na sam tv
    Ostatnio edytowane przez jerzy.zach ; 10-02-2019 o 14:45

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

@oxii1333 - nie spotkałeś się z błędnym wyświetlaniem innych stron przez tę przeglądarkę? Jeśli wszystkie działają poprawnie, zarejestruj proszę zgłoszenie ze wskazaniem dokładnego modelu telewizora. Możesz też ewentualnie sprawdzić czy sytuacja będzie taka sama przy połączeniu się z inną siecią.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @oxii1333 - nie spotkałeś się z błędnym wyświetlaniem innych stron przez tę przeglądarkę? Jeśli wszystkie działają poprawnie, zarejestruj proszę zgłoszenie ze wskazaniem dokładnego modelu telewizora. Możesz też ewentualnie sprawdzić czy sytuacja będzie taka sama przy połączeniu się z inną siecią.
    ale on pisze, ze problem ma z telewizorem?

Cytat Zamieszczone przez jerzy.zach Zobacz posta
    ale on pisze, ze problem ma z telewizorem?
    Jeśli mnie wzrok nie myli, to tak, sprawa dotyczy telewizora. Dość odważnym posunięciem byłoby postawienie tezy, że brak wyświetlania strony Play Now w każdym możliwym przypadku dotyczy błędu po stronie Play Now. Warto zweryfikować zarówno działanie urządzenia, jak i samego serwisu.
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 10-02-2019 o 19:27
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Witam ponownie,

Problem wciąż występuję zgodnie z zaleceniami podłączyłem telewizor pod inną sieć, ale wciąż jest to samo.
    Model telewizora: LG 47LN578V
    https://www.lg.com/uk/support/suppor...ct/lg-47LN578V
    Telewizor jest z UK, ale tak jak wyżej wspomniałem wszystkie aplikacje przeze mnie odpalane w ostatnich dniach działają bez zarzutów.

W takim razie zarejestruj proszę zgłoszenie do Obsługi Klienta na Play24. Jeśli podasz mi numer tego zgłoszenia, przekażę sprawę do realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Uprawnienia umieszczania postów