Wątek: Przedłużenie umowy , a internet na UE

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Przedłużenie umowy , a internet na UE

Witam Wszystkich
    W połowie maja kończy mi się umowa, wrzucę zdjęcie na dole.
    W ramach tej umowy wzięlismy z żoną dwa numery i dwa smartfony. Smartfony w umowie są uwzględnione nie jako rata za telefon, tylko jako pakiet smartfon 500 MB. Płacimy co miesiąc kwotę 115 zł , wrzucę fakturę żeby było widać konkretnie za co.
    I teraz najważniejsza rzecz dla mnie - na każdy okres rozliczeniowy miałem przydzielane około 8 GB internetu na UE, który oczywiście pomniejszał pakiet 15 GB. Jestem z tego bardzo zadowolony ponieważ spędzam dużo czasu za granicą w związku z wykonywaną pracą.
    Wczoraj w salonie Play dowiedziałem się , że przy przedłużeniu umowy będę już miał tylko 1 Gb internetu na UE ponieważ takie są w tej chwili odgórne ustalenia. Za każdy kolejny zużyty Gigabajt w UE musiałbym już dopłacać. Sprzedawca w salonie zasugerował mi , czy nie lepiej byłoby mi poczekać, aż umowa z automatu przejdzie na czas nieokreślony ponieważ zostane wtedy na dotychczasowych warunkach włączając w to oczywiście pakiet danych do UE ?! Czy to jest prawda ? A jeśli tak , to czy dalej bedę musiał płacić 115 zł ? Czy jednak tylko sam abonament bez tego pakietu Smartfon ?
    Chodzi mi przede wszystkim o ten internet na UE , bo reszta to wiadomo ,że wszystko nielimitowane by było przy przedłużeniu umowy , internet byłby w taryfie M po 10 Gb na numer. Ale tylko 1Gb na UE to jest jakaś masakra
    Załączone miniatury Załączone miniatury Zrzut ekranu (20).jpg   Screenshot_2019-04-27-15-09-16.jpg  

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Dalej 115

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu

Przedłużenie umowy , a internet na UE

Po przejściu na czas nieokreślony umowa zostaje na niezmienionych warunkach.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów