Wątek: Dodatkowe koszty w Egipcie wzrosły w ciągu paru godzin

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Angry Dodatkowe koszty w Egipcie wzrosły w ciągu paru godzin

Witam czy ktoś z was wie dlaczego koszty dodatkowe, które będą niby podane w następnej fakturze wzrosły nagle na ponad 252 zł????
    Co jest tego powodem?????
    -internet dane komórkowe wyłączone
    - poczta głosowa również
    - połączeń nie odbieram ani nie dzwonię
    - korzystam z wi fi hotelowego
    Koszty wzrosły u mnie u żony i córki. W zakładce Szczegóły żadnych kwot nie ma..
    Proszę o odpowiedź.
    A i jeszcze jedno w sprawie bezpłatnego numeru który jest podany w SMS -sie. ???? Jest płatny bo odrazu mi przyszło 12zł.
    Tego napewno nie podaruję.
    Play nie może w ten sposób postępować z klientami.
    Zgłoszę reklamację - oczywiste.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    W play24 nie widać w bilingu?

Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Witaj. Przykro mi z powodu Twojej sytuacji. Proszę, byś po zarejestrowaniu zgłoszenia podał mi jego numer, a postaram się pomóc.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Wiaj. No w bilingu nie ma żadnych dodatkowych kosztów.
    Wszystko monitoruje przez aplikacji Play24. Dziwne to wczoraj dodatkowe koszt
    Wzrosły do 252zł , a dziś rano zmalały coś mi tu śmierdzi!!!!
    Sprawa do wyjaśnienia po powrocie myśle ze Play podejdzie do tej sprawy kompetentnie.
    Pozdrawiam Grzegorz .

Dodatkowe koszty w Egipcie wzrosły w ciągu paru godzin

Witaj. Zgłoszenie numer 205927508.
    Dlaczego koszty są nie widoczne jak nigdy dotąd,
    mi się coś takiego nie przytrafiło!!!?
    Koszty wzrosły dla mojego numeru 607****** do 252zł,
    a dziś rano zmalały do 192 zł jakieś czary!!!
    Numer córki 533******- wczorajsze koszty 60 zł, dziś 0zł
    Numer żony 785****** wczoraj rano 60zł popołudniu już 120 i tak pozostało .!?
    Pozdrawiam Grzegorz.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 07-02-2019 o 09:31 Powód: Ukrycie MSISDN

Sprawa będzie wyjaśniona w ramach zgłoszenia, które już przekazałem do realizacji.

Sugerowałbym też usunięcie numerów telefonu z treści wpisu, możesz to zrobić przez narzędzie edycji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dziękujcie za info i nie mam pojęcia jak edytować tekst by zmienić numery. Ale widzę że już są ukryte .
    Bardzo dziękuje za pomoc.

No mi w Egipcie dodatkowe koszty, też pływały... niestety pojawiły się dopiero po jakimś czasie w Play24. Problem dotyczył poczty głosowej, ale akurat w tym momencie nie wiele mogłem zrobić bo opcja jej deaktywacji była niedostępna.

Mniejsza o to, Play z łaski wyjątkowo anulował dodatkowe koszty, zapewne nie bez znaczenia jest fakt , że właśnie kończy się nam umowa.

Ale najpierw na jednym z numerów było 300, za chwilę 360... A po paru dniach spadło do 120.

Na innym numerze zliczyli 4 zł za omyłkowe wybranie numeru przy oczywiście połączenie nie zostało zrealizowane.

Generalnie nie pierwszy raz widzę, że jest coś nie tak ze zliczaniem kosztów.

Sam fakt automatycznego włączania poczty głosowej przy nowej umowie, jak i jej przedłużeniu jest co najmniej nieuczciwy.

Na szczęście kończy mi się umowa, a konsultanci oferują nowe, gorsze warunki przy przedłużeniu... więc dziękuję.

Co ciekawe, część połączeń do poczty było z numerów marketingu Play (i te właśnie zniknęły w pewnym momencie z listy połączeń)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów