Wątek: Formuła unlimited na kartę 25 zł nie można aktywować

Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 176

Czyli robi się zgniła grucha. Oferta Play prepaid już jest mega słaba a teraz to już całkiem.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Hardcore Player
    Scan:
    Przeczytałem DUŻYMI Literami ale Ty też postaraj się coś zrozumieć: nie dla każdego był to aż taki wielki bonus. Po co ciułać co m-c 2GB (więc 6 GB nawet nie jest Ci potrzebne skoro zostaje), jeśli w nowej SoloM co miesiąc dostaniesz Dychę GB i to bez ciułania ??
    Dla mnie to logiczne a ta g..noburza jest o nać pietruszki. Cena przecież nie wzrosła i nie trzeba nawet rezerwować słynnych 30 zł na coś tam. Dla mnie bardziej upierdliwe jest ciągły brak MMS nawet w symbolicznym pakiecie 30szt, a taryfa nazywa się 'bez limitu'.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 11-02-2019 o 11:47

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Vexus Zobacz posta
    A ja się zastanawiam czemu nie można dodać tych mms do pakietów esemes? To taka kara dla użytkowników na kartę, że nie dali się złapać na kontrakt? może jakiś pakiet dodatkowy tylko dla mms?
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Dla mnie bardziej upierdliwe jest ciągły brak MMS nawet w symbolicznym pakiecie 30szt, a taryfa nazywa się 'bez limitu'.
    Nie dadzą mmsów w ofertach playowych na kartę bo mmsy są w rbm więc jak chcesz mieć mmsy bez limitu w pakiecie to zmień na rbm siema.
    Tam masz pełny no limit za 30zł na 30 dni z mmsami i 20gb danych.
    Druga opcja to zmiana operatora. Najtańsza oferta z mmsami bez limitu i netem to 20zł. MMsy w no limitach brakuje w T i O.

Bst01 podaje tylko przykład. A może ktoś jedzie na urlop i podczas tych dwóch tygodni chcę zużyć 80 GB netu bo będzie oglądać tv YouTube itp po to właśnie jest kumulacja netu. Jeśli jest potrzeba w miesiącu zużyjesz 2gb lub 80 GB jeśli tyle się skumulowało. Tyle w temacie. Część klientów woli solo a inni wolą unlimited ważne by mieć wybór. A tak Play strzela sobie w kolano. Niech zrobią w solo L kumulację neta to chętnie zmienię ofertę i dopłacę te 5 zł.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
    Ale jest Solo M, koszt 25 zł/miesięcznie a dodatkowo 10 GB.
    https://www.play.pl/oferta/play-kart...play-na-karte/
    pakiet danych 10 GB
    nielimitowane rozmowy do wszystkich
    nielimitowane SMS-y do wszystkich
    To się w końcu zdecydujcie bo tutaj play4you twierdzi że oferta zostaje: https://forumplay.pl/showthread.php/...l=1#post496339
    Czy operator nie może oficjalnie tego potwierdzić?
    Widzisz xaviero trochę się nie popisałeś. Zbywałeś pytania o wyłączenie formuł na blogu, odpowiadałeś tylko na te wygodne pytania, resztę pomijałeś, jak ktoś cię tutaj wywoływał do tablicy to też siedziałeś cicho, a teraz raptem wyskakujesz jak królik z kapelusza i twierdzisz że oferta została wycofana. Dziwne zachowanie. Z drugiej strony trochę to rozumiem bo to twój pracodawca, ale są jakieś zasady postępowania według mnie.
    Co tak play straci wizerunkowo jak się przyzna do tego że wycofał stare oferty?
    Ostatnio edytowane przez bolek2004 ; 11-02-2019 o 12:36

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Cytat Zamieszczone przez bolek2004 Zobacz posta
    Widzisz @xaviero trochę się nie popisałeś. Zbywałeś pytania o wyłączenie formuł na blogu, odpowiadałeś tylko na te wygodne pytania, resztę pomijałeś, jak ktoś cię tutaj wywoływał do tablicy to też siedziałeś cicho, a teraz raptem wyskakujesz jak królik z kapelusza i twierdzisz że oferta została wycofana. (...)
    Primo:
    Udzielam odpowiedzi na które posiadam wiedzę i do których mogę się odnieść.

Secundo:
    Gdzie tak napisałem:
    "twierdzisz że oferta została wycofana."

Ja widzę umieszczenie oferty ze strony Play, a to chyba nie jest słowo "wycofana".
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    Ok. Przepraszam to mój błąd bo napisał to play4you https://forumplay.pl/showthread.php/...l=1#post496971
    Na wszystkie pytania odpowiadałeś, a na to jedno unikałeś odpowiedzi.
    Na inne pytania jakoś na blogu bez problemu odpowiadałeś więc nie sądzę że nie wiesz wszystkiego, no ale ok, czasem lepiej coś przemilczeć niż powiedzieć za dużo.
    Skoro oferta jest nie wycofana to dlaczego zgodnie z regulaminem nie można jej aktywować przez play24?
    To się zdecydujcie bo raz play4you pisał że zostaje, teraz że wycofana, kto ma rację?
    Ostatnio edytowane przez bolek2004 ; 11-02-2019 o 12:53

Zebraliśmy wszystkie pytania dotyczące tych ofert i zostanie to wyjaśnione. Które oferty obowiązują, które nie i do kiedy, jak poprawnie je aktywować.
    Jak będę znać wszystkie szczegóły, to dam znać ponownie tutaj.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar Dorotea
    11 dni zamieszania, 11 stron tematu i nadal nie wiadomo, dlaczego od 1 lutego nie ma w Play24 możliwości aktywacji Formuł - Unlimited, 4w1, SMS i co z nimi będzie dalej.

Swoją drogą to dziwne, że macie taki problem z ustaleniem stanu faktycznego, podawane były sprzeczne informacje. Mam nadzieję, że tym razem Play4You wyjaśnisz co dalej z w/w usługami.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 11-02-2019 o 13:36

No to czekamy. Jak już będziesz wiedzieć play4you co jest grane to może warto by rzecznik na blogu też napisał co i jak. Bo forum czyta bardzo mało osób a blogplay.pl na pewno więcej. Warto by ludzie wiedzieli czego się spodziewać. Chyba należy się to nam prawda ?

Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów