Wątek: Niekompetencja obsługi PLAY - przedłużenie umowy - jak wygląda sytuacja prawna ?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Thumbs up Niekompetencja obsługi PLAY - przedłużenie umowy - jak wygląda sytuacja prawna ?

Dzień dobry,

Ostatnio dzwonił do mnie miły konsultant, który obiecał bardzo ciekawą propozycję i na nią się zgodziłem. Jakie było moje zdziwienie, jak po zakceptowaniu warunków na maila otrzymałem zupełnie inną propozycję niż tą którą konsultant obiecał.

Po zgłoszeniu reklamacji, Play wycofał się rakiem z tej rozmowy , i że mam rację że był błąd, ale mogą tylko anulować mi ten aneks i rekompensata to 30 PLN ŻART ?

Czy ktoś wie , jak mogę dochodzić swoich praw, aby umowa która mi konsultant zaproponował i przesłał warunki na sms, weszła w życie ?

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Napisałem na prv
    Marcin Jasiulewicz
    telefon kontaktowy: 533 302 996 adres e-mail: marcin.jasiulewicz@sprzedaz.playmobile.pl

Musisz wyjaśnić to z konsultantem który Ci przysłał ofertę. Miałem podobną sytuacje z tą różnicą że konsultant który mnie oszukał już nie pracuję w PLAY pisałem kilka reklamacji i nic ręce opadają.Życzę powodzenia i wytrwałości.

Skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta z Twojego powiatu, nawet telefonicznie rzuci światło na sprawę.

jacekld pisze -"Musisz wyjaśnić to z konsultantem który Ci przysłał ofertę"
    Co Ty za głupoty wypisujesz.

Uprawnienia umieszczania postów