Wątek: Przedłużenie trzech numerów

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Nie wiem jak teraz to działa ale gdy przedłużałem z rok temu to dostałem bez aneksu odroczonego czyli warunki weszły w życie od razu a na umowie miałem datę końca 25 miesięcy od dnia podpisania umowy bo przeliczyłem dodatkowo więc wszystko się zgadzało.

Cytat Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
    Nie wiem jak teraz to działa ale gdy przedłużałem z rok temu to dostałem bez aneksu odroczonego czyli warunki weszły w życie od razu a na umowie miałem datę końca 25 miesięcy od dnia podpisania umowy bo przeliczyłem dodatkowo więc wszystko się zgadzało.
    to być może coś się zmieniło gdyż wcześniej miałem data zakończenia umowy + okres trwania nowej umowy = data zakończenia umowy.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Jeśli zobowiązanie jest wyższe jak obecnie to nowe warunki cenowe wchodzą od razu, jeśli niższy dopiero po obecnym zobowiązaniu.
    Tam coś było o abo za 25PLN, jest takowy tyle że bez telefonu, oferta tylko sim.
    By coś ugrać pomaga wypowiedzenie, ale też nie zawsze, natomiast nie zaszkodzi wysłać zawsze można cofnąć.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Jeśli zobowiązanie jest wyższe jak obecnie to nowe warunki cenowe wchodzą od razu, jeśli niższy dopiero po obecnym zobowiązaniu.
    Tam coś było o abo za 25PLN, jest takowy tyle że bez telefonu, oferta tylko sim.
    By coś ugrać pomaga wypowiedzenie, ale też nie zawsze, natomiast nie zaszkodzi wysłać zawsze można cofnąć.
    Bardzo często niższe zobowiązanie również wejdzie zaraz po podpisaniu umowy

Hardcore Player Awatar czesacz
    Daj przykład, bo nie słyszałem by przy aneksie z telefonem obniżali abo.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Daj przykład, bo nie słyszałem by przy aneksie z telefonem obniżali abo.
    Na około 6 miesięcy przed zakończeniem obecnej umowy bardzo często zdarzało mi się redukować "Pakiet Smartfon"

Oczywiście czas trwania nowej umowy liczymy wtedy od daty zakończenia obecnego kontraktu

Cytat Zamieszczone przez damdol5 Zobacz posta
    Na około 6 miesięcy przed zakończeniem obecnej umowy bardzo często zdarzało mi się redukować "Pakiet Smartfon"

Oczywiście czas trwania nowej umowy liczymy wtedy od daty zakończenia obecnego kontraktu
    I właśnie o to mi chodziło z tym czasem trwania umowy. Dlatego 28 miesięcy (przez co 28 rat za telefon a wysokość ich taka jak przy abonamentach na 24 miesiace) zdecydowanie jest niekorzystna.

Z resztą i tak pani z obsługi klienta miała zadzwonić do mnie o 14 przedstawić dokładnie ofertę ale mnie olala. Ale i tak uważam że taka oferta:
    80zl za abonament, nielimitowane rozmowy i smsy, internet wspólny 30 gb, 80 miesięcznie za telefony, razem 160 zł z umową na 28miesiecy jest nie do przyjecia, szczególnie ze względu na długość umowy o 4 miesiące dłuższą, ale i cały czas w Plush są warunki:
    60zl za 3 numery, po 37 zł miesięcznie za Motorola One, razem 134 zł, nielimitowane rozmowy i smsy, 15 GB na każdy numer oddzielnie, 10 GB na każdy numer oddzielnie do zużycia na YouTube.

A jest może ktoś z dzięki utrzymania klienta i mógłby przedstawić jakaś rozsądną ofertę?

Bo na zgłoszenie ze tamta mnie nie satysfakcjonuje otrzymałem telefon już jakiś czas temu z Play że skontaktuje się ze mną utrzymanie klienta, zgłoszenie zamknęli, ale nikt się nie skontaktował. A nie wiem czy mam czekać na ten telefon i sensowna ofertę, czy iść do Plush przenieść numery nie czekając

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów