Wątek: Gorsza oferta przy przedłużeniu umowy

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Gorsza oferta przy przedłużeniu umowy

Witam,

Pisze posta apropo przedłużenia umowy w PLAY. Wczoraj dostałem SMS, że oferta została dla mnie przygotowana i mam się zalogować w PLAY, tak też zrobiłem i tutaj zdziwienie. Mam SOLO L i o tym pakiecie będziemy pisać - przedłużenie na 25msc. I tutaj widzę tak:

Opcja pierwsza: Brak wyboru telefonu do SOLO L:
    Abonament 60zl przez 25msc + Opcjonalnie zakupienie telefonu Xiaomi MiMiX 2 SE w sklepie PLAY za 1999zł

Opcja druga (tak jakby gdybym chciał zakupić telefon wraz z przedłużeniem abonamentu):
    Przy wyborze tego telefonu tj. Xiaomi MiMIX 2 SE zapłacę za telefon z góry 2049zl + abonament przez 25msc to 70zł

Opcja 1: 60zl x 25miesiecy = 1500zl + telefon 1999zl = 3499zł
    Opcja 2: 70zl x 25miesiecy = 1750zl + telefon 2049zl = 3799zł

Skąd takie rozbieżności w ustalaniu cenników dla klientów, którzy chcą przedłużyć samą umowę a telefon kupić w sklepie PLAY a tymi którzy przedłużają umowę wraz z telefonem?

Oferty na Play24 ustala i wstawia Ci system według algorytmów, nie myślisz chyba, że ktoś siedzi i ustala te ceny.
    Najlepiej skontaktować się z BOK/iść do salonu jeżeli chcesz poznać oferty.

Dzięki za odpowiedź, w sumie niczym się ona nie różni od odpowiedzi na forum dla MADEK ;-) Owszem, tak myślę, że ktoś dla mnie przygotował ofertę, ponieważ sam SMS o treśći: "PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE OFERTĘ" mówi o grupie osób ją przygotowującej. Przygotowana oferta jest nieaktrakcyjna przygotowana typowo dla "kretyna" co klika "dalej, dalej". Odpowiedzi nikt nie udzielił także konsultant, który się rozłączył, pozostaje przenieść się do innej sieci.

Tak samo będzie to wyglądać u innego operatora. Przez APlikację Play/Orange/Tmobile/Plus itp przychodzą oferty wygenerowane automatycznie, na bank nikt nie siedzi i nie przygotowuję ofert indywidualnie dla miliona klientów. Takie rzeczy masz idąc do salonu/na BOK, tam mogą Ci powiedzieć jakie są promocje itp.
    Tak to wygląda w każdej sieci, jeżeli Ci się nie podoba to musisz założyć własną sieć

Dzięki Adal za opowiedź, w związku z tym traktuje to forum jak forum "u Wieśka pod gruszą", odpowiedzi udzielił mi "WIESIEK" a nie ktoś z play, pozostaje uciekać do PLUSHA!

Uprawnienia umieszczania postów