Wątek: Jak sprawdzić jaki mam abonament w Tidal.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Jak sprawdzić jaki mam abonament w Tidal.

Witam, dosłownie 3 dni temu aktywowałem Tidal. Z tego co wyczytałem w mojej ofercie rodzina stan nielimitowany, tidal na 24 msc nie obowiązuje. Aktywowalo mi na 3 msc premium po czym otrzymałem kolejnego smsa że aktywowalo mi na miesiąc. Jak sprawdzić jaki mam w końcu aktywny? Na stronie głównej widnieje informacja aby skontaktować się z centrum obsługi klienta. Od nich otrzymałem wiadomość iż mam wszystko na stronie play. Nic takiego nie widzę. W aktywnych usługach nie ma Tidala. Z góry dzięki.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Witaj. Z poziomu Play24 możesz sprawdzić, jakie aktualnie usługi są aktywne dla danego numeru. Może sprawdzasz numer, na którym usługa Tidal nie została aktywowana.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dziękuję, znalazłem, mam aktywną usługę jednak nie widzę żadnej wzmianki o tym, że mam na jakiś okres za darmo. Widnieje cena 19.99 / msc.

Proszę, jeśli chcesz możemy sprawdzić na jaki okres Tidal został bezpłatnie aktywowany. Zarejestruj zgłoszenie w Play 24 i podeślij mi jego numer
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dziękuję. Oto numer zgłoszenia 204931530

Dziękuję za numer zgłoszenia Ze swojej strony proszę o cierpliwość, konsultant po rozwiązaniu zgłoszenia się z Tobą skontaktuje.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dziękuję serdecznie.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Proszę bardzo.

W jaki sposób mogę sprawdzić do kiedy mam tidal za free i od kiedy zostanie naliczona pierwsza opłata?
    Ile przed końcem darmowego okresu muszę zrezygnować żeby uniknąć opłaty?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów