Wątek: Przedłużenie trzech numerów

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Przedłużenie trzech numerów

Witam, mam pytanie, czy powinienem czekać na odpowiedź konsultanta, jako że słyszałem że konsultanci sami z siebie niewiele oferują poza standardową ofertą, czy powinienem od razu poszukać kontaktu z działem utrzymania klienta? Wszystko opisałem w zgłoszeniu, a szczególnie w komentarzach do zgłoszenia, więc wklejam screena. Pozdrawiam.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	88.5 KB
ID:	7278

Niechcący założyłem wątek zapewne w złym dziale za co przepraszam. Chciałem go przenieść do właściwego działu ale nie znalazłem takiej opcji.

Witaj, poczekaj na odpowiedź konsultanta. On poinformuje Cię, jakie kroki dalej wykonać.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Witaj, poczekaj na odpowiedź konsultanta. On poinformuje Cię, jakie kroki dalej wykonać.
    No dobrze, prosze też w miarę możliwości o przeniesienie tematu do właściwego działu (Abonament). Chociaż nie jestem przekonany w możliwości ofertowe konsultanta (kiedyś jak przedłużaniem to były z tym problemu) ale w takim razie poczekam. A jaki jest mniej więcej czas na kontakt konsultanta? Wiele dni to trwa?

Czas odpowiedzi jest różny, nie mogę napisać dokładnie, kiedy sprawa będzie rozwiązana. Jednak twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone najszybciej, jak się da.
    Przeniesiemy wątek do właściwego działu.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu abonament.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzisiaj skontaktowała się ze mną konsultantka. Na początku przedstawiła w zasadzie tą samą ofertę co na stronie, a po chwili ofertę taką:

umowa na 28 miesięcy
    80zł abonament (25 zł za numery z telefonami, 30 zł za numer bez telefonu)
    30 gb wspólnego internetu
    nielimitowane rozmowy i smsy.
    Do tego dwa telefony, telefony w takich cenach jak są na internecie więc dopłata po 40zł każdy.

hmm czuje się zdegustowany tym że jak chcę przedłużyć umowę na 3 numery to mam gorsze warunki niż jak ktoś przedłuża na jeden numer, i to nieraz bez zobowiązania terminowego.. (25zł w tym nielimitowany internet i sms, minuty), tym bardziej że przedstawiłem Pani przez telefon co chciałbym za 25 zł gdyż wiem że za 25 coś takiego oferują, to Pani mi na to że taka oferta Solo jest za 50 zł i więcej nie komentowała.

Ponadto ponoć nidostępne są telefony LG G6 mimo że na stronie jest jako ,,dostępny".

Mam w zasadzie sentyment do Play i lubię tą sieć, w związku z tym chętnie tutaj bym przedłużył abonament a nie przenosił się do Plush (tam za 60 zł są dużo lepsze warunki), ale chciałbym być potraktowany chociażby jak inni którzy przedłużają umowy solo i otrzymać za te 3x25zł nielimitowany internet oddzielny na każdej karcie, nielimitowane smsy i minuty. W kwestii telefonu to coś tam bym wybrał, ale umowę chciałbym na 24 miesiące, a nie 28, gdyż to cztery raty więcej za każdy telefon a więc 40x4=160zł... Czy jest ktoś kto może zaproponować ,,normalne" warunki przedłużenia?

No i mam jeszcze jedno pytanie, wiem że w Play mają wchodzić smartphone Oppo, z tego co wiem to Oppo RX17 Pro i Oppo RX17 Neo. Czy wiadomo kiedy one wejdą? Interesuje mnie ten drugi, oczywiście jeśli cena będzie normalna. Czy wejdą w Play w dniu 31 stycznia 2019 tak jak Oppo ogólnie ma wejść w Polsce?

Z resztą akurat internetu to może być i te 30 gb wspólne. ale 75 zł (3x25 zł) i co najważniejsze w tym przypadku jako że dopieram telefony na 24 miesiące, a nie żadne 28 miesięcy bo przez te 4 miesiące to telefony wychodzą dużo drożej (160 zł każdy telefon jest droższy przy dopłacie po 40 zł).

Niekoniecznie. Ja dobierałem jeden numer na 28 miesięcy z telefonem z ratą 30zł a póżniej przedłużyłem na nową umowę po 22 miesiącach bo już się dało. Czyli zaoszczędziłem 30x6 = 180zł. Jeżeli lojalnie przedłużysz u Play to utną Ci stare pozostałe raty i od razu wchodzisz na nowy abonament więc jak trochę główkujesz to opłaca się

Cytat Zamieszczone przez Adal1234 Zobacz posta
    Niekoniecznie. Ja dobierałem jeden numer na 28 miesięcy z telefonem z ratą 30zł a póżniej przedłużyłem na nową umowę po 22 miesiącach bo już się dało. Czyli zaoszczędziłem 30x6 = 180zł. Jeżeli lojalnie przedłużysz u Play to utną Ci stare pozostałe raty i od razu wchodzisz na nowy abonament więc jak trochę główkujesz to opłaca się
    z tego co kojarzę to nie ,,utną" tylko to działa tak. Jedną umowę miałeś do grudnia, przedłużasz np. we wrześniu o kolejne dwa lata. Jeśli przedłużasz abonament na wyższy to od razu od października masz wyższy abonament, ale data zakończenia umowy jest liczona dwa lata od grudnia.. więc nie zaoszczędziłeś 180zł gdyż nowy abonament masz 24 miesiące + 3 miesiące ze starego abonamentu. Może się mylę ale kiedyś właśnie tak to działało. A więc takie coś niebardzo mi odpowiada. Bo o ile przynajmniej niektóre telefony są w cenach podobnych jak w sklepie, to jak doliczymy do ceny 160zł do każdego to oferta zdecydowanie jest nieatrakcyjna.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów