Wątek: Zapytanie o internet za granica.

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Zapytanie o internet za granica.

Mam play na kartę (redbull mobile). W aplikacji Play24 pokazuje mi, ze mam do wykorzystania 3,18gb roamingu w UE. Czyli jak wyjadę z kraju będę mógł normalnie korzystać z internetu? Bo w wakacje miałem 2gb, wyjechałem a internetu nie było..

Tak, to znaczy, że po za granicami Polski możesz normalnie korzystać z internetu. To, że nie miałeś dostępu do transmisji danych mogło być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak zasięg, dostęp sieci partnerskich, sprawność urządzenia, czy włączenie roamingu i wiele innych rzeczy. Jeżeli następnym razem za granicą nie będziesz miał dostępu do internetu, napisz do nas - pomożemy.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    No nie do końca tak jest, jak napisał Play4You.

W ofertach na kartę korzystanie z Internetu w strefie Euro wiąże się z dodatkową opłatą co oznacza, że trzeba mieć środki na koncie.

Do wybranych pakietów dorzucane jest jednak 500 MB do wykorzystania w strefie Euro

W play24 wyświetla się tzw. limit GB w roamingu UE i jest on rozliczany obecnie po stawce 7,32 zł za 1 GB transmisji danych (tyle zapłacisz za korzystanie internetu w roamingu). Jeśli limit zostanie wykorzystany to za korzystanie z internetu będą pobierane środki z konta po stawce 23,07 zł za 1 GB. Jeśli posiadasz taryfę RBM Siema na kartę i masz włączony pakiet bez limitu za 30zł to pierwsze 500 Mb limitu GB będzie bezpłatne.

Internet mógł nie działać z kilku powodów, np.:
    - brak środków na koncie
    - blokada internetu na numerze
    - wyłączone dane w roamingu w telefonie
    - problem po stronie operatora zagranicznego

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów