Wątek: Przedłużenie umowy - różnice w ofercie.

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Przedłużenie umowy - różnice w ofercie.

Dzień dobry,

niedługo kończy mi się umowa w oferci MIX. Dzwoniła do mnie pani z możliwością przedłużenia umowy oraz dobrą ofertą, w której mogłabym otrzymać 120 zł rabatu na wybrany przeze mnie telefon. (Cena korzystnie wyniosłaby ok. 450zł). Moje pytanie jest następujące: Czy jest ktoś kto mógłby mi powiedzieć, czy rabat ten i umowę na tych samych warunkach otrzymam również przy przedłużaniu umowy w salonie? (Jestem w sieci ok. 8 lat i rozumiem, że rabat jest dla stałego klienta.) Pani nie była w stanie odpowiedzieć mi czy będzie się ona różnić. A szczerze mówiąc nie jestem natyle ufna zawieraniu umowy przez telefon i dostarczaniu mi telefonu kurierem (w moim rejonie różnie bywa z paczkami dostarczanymi za pomocą kuriera). Słyszałam też różne, zazwyczaj mało przychylne, opinie na temat takiego zawarcia umowy.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

W salonie mają gorsze oferty w porównaniu z telesales, plus konsultant może Ci naobiecywać cudów a póżniej dostaniesz figę z makiem i nie masz jak tego udowodnić.
    W telesales jeżeli zamówienie się nie zgadza wystarczy pójść do salonu i złożyć rezygnację w ciągu 14 dni.
    Korzystałem z salonu jak i telesales i wolę to drugie.

Pani też poinformowała mnie, że w ciągu 14 dni mam możliwość odstąpienia od takiej umowy bez podawania powodu, ale obawa przed taką transakcją nadal pozostaje. Obawiam się, że nawet jeśli coś będzie nie tak, to nie będę miała możliwości rozwiązania tej umowy albo będzie mnie obowiązywała za to jakaś opłata.
    Rozumiem Adal1234, że przedłużałaś w ten sposób umowię. A korzystałeś z jej rozwiązania?
    Lub czy ktokolwiek inny korzystał?

Raz korzystałem bo chciałem zmienić model telefonu.
    Poszedłem do salonu rozwiązałem umowę dając dokument który dostałem wraz z umową (odstąpienie od umowy na odległość - w internecie też można znaleźć i wydrukować) oddałem sprzęt, zadzwonili ponownie i wybrałem drugi.
    Moim zdaniem to bezpieczniejsze bo jeżeli nawet przypadkiem coś konsultant w salonie napsuje to bardzo ciężko jest cokolwiek zdziałać i trzeba bawić się w reklamację.

Uprawnienia umieszczania postów