Wątek: Informujemy, że z dniem 14.01.2019r. zamykamy usługę „BRAMKA SMS”.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Hardcore Player Awatar Dorotea
    Mnie Orange i inni nie interesują. Play likwiduje bramkę SMS dostępną po zalogowaniu na konto, usługa polega na pobieraniu opłaty za wysyłane SMS/MMS wg. cennika więc stratni nie byli. Spamu tez nie dało się za bardzo wysyłać tym kanałem. Jedna z fajniejszych rzeczy w Play, podobnie jak kiedyś telefon.play.pl

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez Dorotea Zobacz posta
    Mnie Orange i inni nie interesują. Play likwiduje bramkę SMS dostępną po zalogowaniu na konto, usługa polega na pobieraniu opłaty za wysyłane SMS/MMS wg. cennika więc stratni nie byli. Spamu tez nie dało się za bardzo wysyłać tym kanałem. Jedna z fajniejszych rzeczy w Play, podobnie jak kiedyś telefon.play.pl
    Wkrótce moze pojawić się napis .... NOWY.. z jakąś likwidacją.

Z bramki SMS chyba ostatni raz ponad 10 lat temu korzystałem zbędna rzecz jak dla mnie :-)

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Są i tacy, którzy nie korzystają z Play24, ale to nie znaczy, że jest zbędne. Play zamiast dodawać i poprawiać przydatne funkcjonalności po prostu likwiduje oferty, usługi albo porzuca je w wersji beta.

Ale nie jesteśmy w stanie zmusić operatora do zatrzymania likwidacji niestety.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów