Wątek: Przedużenie umowy

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Przedużenie umowy

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygłąda przedłużenie umowy Formuła Rodzina L gdyż w salonie pani poinformowała że nie będzie problemu z przedłużeniem ale że będę musiał płacić nadal za telefony które były wzięte wraz z abonamentem i tutaj było moje zdiwienie gdyż telefony mają swoje aneksy( 25 miesięcy a umowa Formuła L na 24 miesiące ). Dlatego się pytam czy pani w salonie sie pomyliła czy wyglada to tak w rzeczywistości.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    kasta18, napisałem na priv

Witam , również mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy , interesowało by mnie przedłużenie umowy 12 m-cy przed końcem obecnej ,zamiast telefonu brał bym jednak Xboxa i zastanawia mnie kwestia jak będzie wyglądało rozliczenie umowy , 24 m-ce zostaną dopisane do obecnej i będę płacił jeszcze przez 12 m-cy stary abonament i potem już kwotę z nowego ? czy od razu zostanie ona zamieniona w nowy kontrakt ze zobowiązaniem na 36 m-cy , dodam że na stronie cena łączna abonamentu wychodzi niby niższa niż mój obecny abonament.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Jeśli kwota nowego abo jest niższa jak obecna to do końca obecnego zobowiązania płacisz aktualną kwotę. Jeśli nowa kwota jest wyższa wchodzi ona od razu.
    Czas umowy to aktualne 12 plus nowe 24 czy 25 miesięcy.
    Ostatnio edytowane przez czesacz ; 11-01-2019 o 17:59

Cennik na Xboxa mocno będzie się różnił w salonie od tego w esklepie ? I czy jest on dostępny tylko online czy mogę też w salonie to załatwić ?

Hardcore Player Awatar czesacz
    Tu najlepiej zadzwoń do salonu, zapytasz czy są i po ile, najszybciej i najpewniej. Ewentualnie z Play.pl weź zamów tylko wybierz z odbiorem w salonie, to wtedy wyślą o ile salony nie mają.
    Ostatnio edytowane przez czesacz ; 11-01-2019 o 20:35

OK , tak zrobię dzięki za pomoc i rady

Uprawnienia umieszczania postów