Wątek: Koniec umowy formuła Bizbox-plan główny tylko SIM II

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Koniec umowy formuła Bizbox-plan główny tylko SIM II

Jak w temacie. 10.04 kończy mi się umowa na karcie do internetu, która jest na Taryfie Formuła Bizbox-plan główny. Do tego mam 2 kolejne numery. Na jednym numerze umowa kończy się 31.05, (Replay Sim Formuła Bizbox) zawarta z tym samym dniu co umowa na kartę do internetu. Replay jest na 25 miesięcy, ale czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego na koncie klienta mam że umowa kończy się 31.05? Wg. mnie powinien być 10.05. Na trzecim numerze umowa kończy się 21.08. Jeżeli umowa na numer do internetu kończy się 10.04 to rozumiem że mogą złożyć wypowiedzenie umowy, ale nie wiem jakie opłaty będę ponosić do samego końca za pozostałe 2 numery w maju, i za ostatni do sierpnia. W salonie nikt mi nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player Awatar Doradca Biznesowy Kraków
    Może Pan to sprawdzić na umowie. Jeśli zrezygnuje Pan z karty do internetu to każdy z tych dwu numerów będzie chyba po 39 pln. Więc nie bardzo się to opłaca
    Ryszard Sałaciński
    tel:790 044 115 , email: ryszard.salacinski@sprzedaz.playmobile.pl

Pani ;-) No właśnie, chyba" 39 pln. Mi się akurat opłaca, bo nie mam zamiaru ciągnąć umowy z Playem, i wszystko co zmniejsza koszt jest już na plus

Jestem pewien że obecnie płaci Pani mniej za dwa numery + karta z internetem. Po rezygnacji razem wyjdzie 80 pln.
    Ryszard Sałaciński

Do tego jest stacjonarny jeszcze, i razem płacę ok.120 zł. Odliczając te ok 20 zł za stacjonarny, to i tak wyjdzie taniej, dużo taniej. Odliczając drugą kartę na którą kończy się umowa w maju, a trzecia karta kończy się dopiero w sierpniu, co w sumie chyba już robi bardzo dużą różnicę

Mam inne zdanie na ten temat, ale jak widać Pani wie lepiej....
    Ryszard Sałaciński

Cytat Zamieszczone przez Doradca Biznesowy Kraków Zobacz posta
    Mam inne zdanie na ten temat, ale jak widać Pani wie lepiej....
    Nie ma to jak doradztwo w Play, pełna profeska jak w salonach

A co ma się wykłócać z klientem który wie lepiej ?
    Wystarczy, że zostawi na koncie klienta informacje, że tłumaczył, że będzie inaczej a w razie reklamacji na fakturę mają klienta z głowy

Po jakimś czasie dorzucę swoje trzy grosze. Nr. na umowę która kończy się w kwietniu, przeniosłam do innej sieci (przeniesienie po zakończeniu okresu wypowiedzenia) Chciałam również złożyć wypowiedzenie karty do internetu, okazało się że najlepiej trzymać ją do końca kwietnia i dopiero złożyć wypowiedzenie. Inaczej na pozostałym numerze połaczenia będą naliczane poza abonamentem. To szanowny doradca miał na myśli kiedy wtrącił swoje: "Mam inne zdanie na ten temat, ale jak widać Pani wie lepiej...." ? Ale nie wyjaśnił do końca dlaczego. I wcale się nie dziwię. Ten co tworzył te oferty powinien dostać angaż w kontrywiadzie, bo poziom zagmatwania wg. mnie osiągnął poziom absurdu. Nawet pracownicy się w tym gubią i nie mają pojęcia co sprzedają. Kiedyś Play był fajny, teraz, brak słów

Uprawnienia umieszczania postów