Wątek: Dobiegający koniec umowy.

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Dobiegający koniec umowy.

Dnia 22 grudnia 2018 skończy mi się umowa na abonament. Dotychczas miałem abonament solo L i wzięty telefon. Płaciłem 75 zł miesięcznie. Czy umowa automatycznie się przedłuża? Jeśli tak to czy na czas nie określony i ile będzie wynosił mój abonament i czy będzie on na tych samych zasadach? Drugim moim pytaniem kiedy mogę złożyć podanie o przeniesienie numeru do innej sieci (Plush)? Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez janullo789 ; 19-12-2018 o 21:42

Hardcore Player Awatar czesacz
    Jest kontynuowana na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Abonament i zasady się nie zmienią.
    Możesz złożyć nawet dziś wybierając przeniesienie po okresie wypowiedzenia, czyli tak na prawdę jednego pełnego okresu rozliczeniowego.

Czyli jak załóżmy będę chciał przenieść numer powiedzmy za 3 miesiące to nie będę musiał składać żadnego wypowiedzenia z umowy na czas nie określony tylko po porostu złożyć podanie o przeniesieniu do innej sieci?

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez janullo789 Zobacz posta
    Czyli jak załóżmy będę chciał przenieść numer powiedzmy za 3 miesiące to nie będę musiał składać żadnego wypowiedzenia z umowy na czas nie określony tylko po porostu złożyć podanie o przeniesieniu do innej sieci?
    TAK, u nowego operatora..

Hardcore Player Awatar czesacz
    Cytat Zamieszczone przez janullo789 Zobacz posta
    Tak, choć co do zasady jest to jednoznaczne z wypowiedzeniem

Za kilka miesięcy kończy się umowa jakoś czerwiec czy już można przedłużyc umowe bez telefonu i jaka jest zazwyczaj cena abonamentu tu nie mówimy o repay i.... czy do repay trzeba czakać do zakończenia umowy?

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Przedłużanie umowy bez telefonu, jest możliwe zazwyczaj 2-3 miesiące przed zakończeniem obecnie trwającej umowy. Należy zaznaczyć że, jeżeli nowe zobowiązanie będzie mniejsze od obecnego, to nowe warunki wejdą w życie po zakończeniu obecnie trwającej umowy(aneks odroczony)
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów