Wątek: Zapytanie o uruchomienie masztu sieci Play.

Strona 48 z 48 PierwszyPierwszy ... 38464748
Pokaż wyniki od 471 do 474 z 474
    Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Cytat Zamieszczone przez kluja Zobacz posta
    Dzień dobry, witam wszystkich Forumowiczów Play,

Podepnę się pod temat.
    Czy stacja w miejscowości Krzynka, 74-320 Barlinek o numerze MSB 2001 działa? Jeśli nie to kiedy planowane jest ewentualne jej włączenie?
    Proszę o odpowiedź,

Dziękuję i pozdrawiam
    Otrzymałem informację, że stacja działa.
    Cytat Zamieszczone przez MariuszHD Zobacz posta
    Witam

Planujecie może uruchomienie nadajnika w miejscowości Barcice (Małopolska) ?
    Na zewnątrz jest kicha, a w budynkach to już zero zasięgu .
    Otrzymałem informację, że w samych Babicach póki co nie planujemy.
    Cytat Zamieszczone przez Matyk Zobacz posta
    Jakie pasma obsługuje stacja KRA0593 i ewentualnie kiedy planowana jest rozbudowa ?
    Otrzymałem informację, że stacja KRA0593 jest już po rozbudowie i ma wszystkie nasze pasma zainstalowane, z uwagi na proces PEM nie wszystkie jeszcze są włączone.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez kolorsystem Zobacz posta
    Bardzo proszę o pomoc. Mamy kilka numerów na firmę. Po wyłączeniu nadajników sieci plus mamy problem z zasięgiem ale od kilku dni to jest skandal!!! Internetu zero, sieci zero!!!! Nie można nawet otworzyć stron, nie mówiąc o połączeniach głosowych. Jak prowadzić firmę w tych warunkach? Proszę o natychmiastowa pomoc!!!! Nr zgłoszenia 227345091.
    Numer zgłoszenia przekazałem konsultantom @Play4You. Przypominam że dedykowany dział do tematów Obsługi Klienta to Pomoc Play.

Cytat Zamieszczone przez tomek128p1 Zobacz posta
    ZGI3325 - Wiadomo coś więcej na temat tego nadajnika? Są jakieś postępy w uruchomieniu?
    Otrzymałem informację, że planujemy uruchomienie tej stacji na początek maja br.
    Cytat Zamieszczone przez Woj911 Zobacz posta
    Witam,
    Niedawno został postawiony maszt w miejscowości Delowo gm Stężyca woj pomorskie. Wiadomo jaki to nadajnik i kiedy zostanie uruchomiony? pozdrawiam
    Otrzymałem informację, że jest to nasza wieża. Planowane uruchomienie to kwiecień lub maj. To zależy jak szybko uda się uzyskać wszystkie pozwolenia administracyjne.

Witam,
    Proszę o informację o terminie uruchomienia stacji OLC1101 miejscowość Dobki, gm. Olecko.

Strona 48 z 48 PierwszyPierwszy ... 38464748

Uprawnienia umieszczania postów