Wątek: Samsung Galaxy NOTE9 Brand Play - Aktualizacje

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Samsung Galaxy NOTE9 Brand Play - Aktualizacje

Witam,
    jestem posiadaczem telefonu Samsung Galaxy NOTE9 z sieci Play. Niestety od czasu jego zakupu nie otrzymałem żadnej aktualizacji. Poziom zabezpieczeń jest z 1 września. Jaki jest sens brandować telefon skoro później nie dba się o klientów. Na telefon wydane dużo pieniędzy a aktualizacji brak. Czy Play zamierza coś z tym zrobić? A może jak sobie nie radzą to niech wgrywają czysty soft. Czy jest na forum przedstawiciel Play, który mógłby się wypowiedzieć konkretnie w tej kwestii?

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER
    Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Nie udzielamy informacji w kwestii aktualizacji urządzeń.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Coś się w kwestii aktualizacji ruszyło. Na początku stycznia przyszły poprawki bezpieczeństwa, a teraz Android 9.0 Pie. Czyli można. Oby tak dalej sprawnie przychodziły aktualizacje.

Cytat Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
    Nie udzielamy informacji w kwestii aktualizacji urządzeń.
    Nie udzielacie informacji, bo po prostu nie znacie na nie żadnej sensownej odpowiedzi. To jedyny powód.

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Jak wspomniane powyżej. Nie udzielamy informacji.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Minęły 4 miesiące od ostatniej aktualizacji i cisza. Żadnych nowych aktualizacji czy też poprawek bezpieczeństwa. Porażka Playa.

Dlatego na to jest jedna rada. Debranding. Gwarancja zostaje. Tracisz tylko rękojmię Play.
    Roboty na kilka minut i cieszysz się nie zaśmieconym śmieciami softem i comiesięcznymi aktualizacjami.
    Jak sam nie chcesz robić to w serwisie zrobią to odpłatnie. Tylko nie wiem w co oni się bawią bo trwa to u nich chyba 2h albo lepiej. A tak jak pisałem wyżej,roboty jest na kilka-kilkanascie minut.

Uprawnienia umieszczania postów