Wątek: Galaxy S9+ (i pewnie inne) - powiadomienia przychodzą z ogromnym opóźnieniem

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Galaxy S9+ (i pewnie inne) - powiadomienia przychodzą z ogromnym opóźnieniem

Witam,
    nie widziałem na forum tematu z tym problemem, a na zagranicznych forach jest dość szeroko opisany.
    Problem jest taki, że powiadomienia z aplikacji (korzystam z Gmail, Whatsup, Allegro) przychodzą z ogromnym opóźnieniem, albo dopiero wtedy jak odblokuję telefon. Z tego co wyczytałem, to jest to związane z przechodzeniem telefonu w tryb głębokiego uśpienia.
    Na galaxy S8 do czasu ostatniej aktualizacji nie było tego problemu, po aktualizacji jest to samo co na S9+.
    Jest to strasznie wkurzające, bo często dostaję przypomnienie o kończącej się aukcji pół godziny po jej zakończeniu :/
    Czy ktoś jeszcze ma taki problem?
    Czy komuś udało się znaleźć rozwiązanie?
    Co mi po głębokim uśpieniu i oszczędzaniu energii, jak teraz co chwilę włączam ekran żeby czegoś nie przeoczyć.
    Może ktoś z Play się wypowie w tej kwestii? Będzie to niedługo poprawione?

Pozdrawiam

Player
    Powiem szczerze , że pierwszy raz słyszę o takim problemie , który opisujesz. U Mnie wszystko w jak najlepszym porządku.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Sprawdź czy nie masz włączonego jakiegoś oszczędzania energii?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cieszę się że u Was jest ok, czyli jest szansa że to tylko kwestia jakiegoś ustawienia Oszczędzania energii nie mam włączonego, ale od kilku dni jestem w kontakcie ze wsparciem Samsunga i testuję proponowane przez nich ustawienia.

Uprawnienia umieszczania postów