Wątek: Konsultanci to cwani naciągacze....:(

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Konsultanci to cwani naciągacze....:(

Pamiętam jak kilka lat temu w jednym z gdańskich salonów szukałem fajnej oferty...
    Konsultant namawiał mnie na ofertę "Internet bez limitu"
    Po chwili rozmowy okazało się że do 100GB. Niby dość sporo.
    Pamiętam jak konsultant powiedział :
    "Ale wie pan, po wyczerpaniu puli 100GB, to nie jest tak że obligatoryjnie spada transfer... Operator może go obniżyć, ale z doświadczenia wiem że tego nie robi... Noo, chyba że ktoś bardzo grubo przekroczy, o dziesiątki GB, to może wtedy."
    Dzisiaj pierwszy raz po paru latach przekroczyłem magiczną stówę... Od razu przyszedł SMS i zjazd do 1MB...
    Chyba czas myśleć nad zmianą operatora....

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @atego815 jeśli jest to oferta sprzed kilku lat to wtedy lejek nie był obligatoryjny. Jeśli mi podasz nazwę taryfy i datę podpisania umowy to sprawdzę jak to dokładnie wygląda w regulaminach.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzięki
    31.05.2017 To jest data obecnej umowy, czyli odnawianej, przedłużanej.. Czyli możliwe że kiedyś były widełki a teraz już nie?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @atego815 tak dokładnie wcześniejsze oferty miały ten limit miękki a nowsze miały już ten limit sztywny. Więc jeśli przedłużyłeś w tamtym roku umowę to już prawdopodobnie masz ten sztywny limit.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzięki za wyjaśnienie. Tego już kolejny konsultant nie dopowiedział niestety...

Czyta się regulaminy i tyle

Uprawnienia umieszczania postów