Wątek: „Internet na Święta 20 GB" oraz „5 GB internetu w Play na kartę“

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69
    Ok. Dzięki. Chciałem się upewnić czy dobrze kombinuję.

No i skłamałeś @P4U ! Jednak posiadacie skrócone regulaminy, przynajmniej do tej drugiej promocji:
    https://www.play.pl/resources/pdf/20...y_05122018.pdf
    Wynika z tego, że nigdzie nie można sprawdzić stanu pozostałych GB na koncie... Słabo...
    A co z tym pierwszym regulaminem na 20GB? Proszę o link do niego.

@suzik - to jest Regulamin, nie skrócona wersja. Podałem link wcześniej. Odnośnie 20GB czekam na informacje.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

To jeszcze raz ja Dalej nie mam tego pakietu 5GB. Wiem, że 24 godziny, ale na telefonie żony oraz córek aktywacja nastąpiła w przeciągu minuty, u mnie nadal nic. Z kim mam się skontaktować. Dziękuję.

Proces aktywacji trwa 24 godziny, jak sam zresztą napisałeś. Proszę o cierpliwość, promocyjne GB niedługo trafią na Twoje konto - każdego Klienta mamy w bazie i nikt nie zostanie pominięty.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Czy jak aktywuje ten pakiet(5gb) w play internet na kartę, i go wykorzystam w ciągu jednego dnia, mogę po tym bez problemu zakupić inny pakiet np 100gb itp? Czy muszę odczekać jakiś czas, lub go gdzieś dezaktywowac?

I jeszce jedno, czy można łączyć te kody, ponieważ dostałem dwa, jeden na play mix, drugi na play internet na kartę (chciałem oba 5 GB podłączyć do karty internetowej)

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @Mały Bill - Skorzystanie z promocji nie wyklucza możliwości aktywacji innych, dodatkowych pakietów. Z danej promocji można skorzystać tylko raz dla wybranego numeru telefonu.

Rozumiem, czyli mogę teoretycznie podpiąć jedne 5gb pod play mix? Czy to tyczy się wyłącznie play na kartę?

U mnie tez niedługo minie 24h i nadal brak pakietu 5GB.
    W ogóle gdzie sprawdzić czy jest to aktywne, przyjdzie jakiś SMS? Pod jakim kodem czy w której sekcji w Play24?
    Ostatnio edytowane przez Mikuu ; 06-12-2018 o 17:46

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów