Wątek: Rozmowy w sprawie przedłużenia umowy, a podwyżka cen aparatów.

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Rozmowy w sprawie przedłużenia umowy, a podwyżka cen aparatów.

Witam koleżanki i kolegów.

Od prawie dwóch tygodni rozmawiam z doradcą biznesowym na temat przedłużenia umowy.
    Trochę wolno to niestety idzie bo na każde pytanie czekam średnio dzień lub dwa na odpowiedź.
    Ostatecznie zdecydowałem się na przedłużenie umowy dla 5 numerów plus karta internetowa.
    Umowa na 28 m-cy z 6cioma gratis.
    Pozostała kwestia wyboru telefonów i znowu każde pytanie o dany model= odpowiedź na drugi dzień. Ostatecznie wybrałem te które mi najbardziej odpowiadają na podstawie przesłanego przez doradcę cennika.
    W piątek słyszę jednak, że każdy z nich trzeba sprawdzić pod kątem dostępności i że pewnie na pnd będzie wiadomo czy są te o jakie pytałem.
    O dziwo dostaje w sobotę maila z tą informacją jednak z załącznikiem w postaci nowego cennika.
    Okazuje się, że w nowym wybrane przeze mnie modele są droższe.
    Teraz zatem pytanie i sedno sprawy.
    Czy skoro rozmawiam o danej ofercie i w oparciu o dany cennik mogę liczyć na zachowanie warunków i cen obowiązujących w trakcie ustalania tychże parametrów umowy.

Nie wyobrażam sobie, że z uwagi na przeciąganie rozmów z strony doradcy nagle zaczynają obowiązywać mnie nowe drożdże ceny.
    Nie informował mnie on, że oferta jest ograniczona czasowo i mam się ewentualnie zadeklarować do danego dnia.
    Jedynie co ciągle słyszałem to to, że trzeba coś tam sprawdzić i odezwie się do mnie za dzień lub dwa. Teraz to skutkuje nowym cennikiem.

Co na to tutejsi doradcy? Jak Wy rozwiązujecie takie sytuacje?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player Awatar Doradca Biznesowy Kraków
    No cóż, ceny urządzeń obowiązują wg. Cennika w dniu podpisania umowy. Może więc być tak że ten ostatni cennik o którym Pan pisze również będzie nieaktualny. Ale działa to w dwie strony, ceny często są niższe.
    Ryszard Sałaciński
    tel:790 044 115 , email: ryszard.salacinski@sprzedaz.playmobile.pl

Operator TV przestawia ofertę i ona obowiązuje do ustalonego wspólnie z nim dnia tzn. mam spokojnie czas na zastanowienie się i nawet jakby pojawiły się inne droższe opcje to ja dostaję tą o której rozmawiałem.
    Operator Internetu- jak wyżej
    Podwykonawcy/firmy z którymi współpracuje- jak wyżej
    Ja wobec swoich Klientów- jak wyżej

Play- zmienia dowolnie cenniki bez informowania Klienta i to co ustalone jednego dnia, może w kolejnym już być nieaktualne.

Taka różnica.

Tak działa cały rynek telekomów.
    Ja dostając ostatnio ofertę od orange, w ciągu 2 tygodni 4 razy poprawiał mi ceny na mailu ich Doradca oczywiście przepraszając przy tym.
    Taka polityka, szczególnie w okresie listopad-grudzień gdzie co chwilę znikają/pojawiają się promocję.
    Zależne to też jest od producentów telefonów bo jak któryś podniesie marże na dany model to żaden operator nie zostawi ceny starej by być stratnym.

Prośba do doradców.
    Jaka jest obecnie cena telefonu Xiaomi MI 8 Lite
    w ofercie Ultra na 28m-cy
    Rata miesięczna 10 i 20zl netto

Dzięki

Autoryzowany Doradca Biznesowy
    Napisałem na prv
    Marcin Jasiulewicz
    telefon kontaktowy: 533 302 996 adres e-mail: marcin.jasiulewicz@sprzedaz.playmobile.pl

Uprawnienia umieszczania postów