Wątek: Czy play blokuje porty

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Czy play blokuje porty

Witam
    Mam pytanie odnośnie blokady portów a mianowicie uruchomiłem u siebie alarm z modułem INT-GSM satel chciałem połaczyć tam jest opcła łącznośc przez serwer satel ale cały czas wyskakuje mi awaria błąd - brak połączenia z serwerem i doczytałem się w instrukcji żeo komunikacji za pośrednictwem serwera SATEL jako porty wychodzące używane są
    porty z zakresu 1024-65535. Porty te nie mogą być zablokowane
    Zaznączę że mam karte nie na abonament lecz na doładowanie
    Także prośba o odpowiedz
    dziekuję
    Ostatnio edytowane przez kris1978 ; 25-11-2018 o 13:19

Witam też, mam centrale satel, używałem vergin mobile, czyli też zasięg play, moduł czasami nie wysyłał powiadomień , powodem było to że play działa również w roamingu krajowym, telefon sobie z tym radzi logując się do nadajnika o lepszym zasięgu, ale modem gsm już nie, zadzwoń na infolinię i zablokuj rouming krajowy, poza tym musisz mieć stałe IP i myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie użycie serwera satel.

Witaj, porty nie są blokowane. Blokowany jest ruch z zewnątrz przychodzący do sieci.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Tak tylko satel nie informuje klientów o stałym IP na karcie a błąd wysyakuje mi juz na etapie awarii, a tutaj akurat chciałem uruchomic usługę INTEGRA CONTROL na smarfonie ale nic z tegoKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	satel.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	30.5 KB
ID:	7114Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	satel.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	30.5 KB
ID:	7114
    Ostatnio edytowane przez kris1978 ; 25-11-2018 o 13:35

Kolego Integra control, powinno wszystko działać jeśli masz serwer satel bo masz stałe IP, więc cała automatyka powinna działać. Najlepiej zadaj pytanie na elektroda.pl/systemy alarmowe.

zadam jutro temat do satela nie na elektrode ale dzieki

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Przenoszę do działu Urządzenia
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów