Wątek: Pakiet RODZINA to całkowita porażka !!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Pakiet rodzina to podwójne doładowanie konta. Dlaczego muszę dodładować konto do 18.

Cytat Zamieszczone przez Pawelku Zobacz posta
    PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH przed podjęciem decyzji o przejściu na pakiet RODZINA ! Może jeszcze czyjeś nerwy pójdzie uratować choć sam przyznaję że jeśli by zajrzał na to forum i inne w temacie RODZINA i poczytał o pakiecie to bym go nigdy nie aktywował. Zabawa z P4-Play i pakietem RODZINA trwa od czerwca i każdy miesiąc to nowe doświadczenia. Porażka i groteska to chyba wszystko co można stwierdzić o konstrukcji tego pakietu nie używając inwektywów których jest przeważająca ilość w określaniu wartości wspomnianego pakietu. Tak się zacząłem zastanawiać jakich to (...) zatrudnia P4 aby byli "zdolni" strwożyć takie buble. Janusze w swej profesji bo nawet nie potrafią rozwiązać wiadomych problemów z ich własnym systemem. Każda poważna korporacja przy powzięciu informacji że coś po prostu nie działa stara się poprawić błędy lub je po prostu usuwa co dawno powinno się stać z ofertą pakietu RODZINA. Chyba nikt nie jest aż tak naiwny że informacje klientów płynące z takiego forum nie docierają do decydentów P4, choć może hymm... trzeba by sprawdzić. No cóż już nie długo wpłynie pozew to wtedy się dowiemy czy wiedzieli

No to cóż to teraz kilka faktów które raczej wszyscy używający pakiet RODZINA znają:

Pierwsze to fikcja że konta numerów w grupie wydłużają swą ważność zgodnie z datą trwania pakietu - bzdura !
    Brak możliwości kontynuacji pakietu na następny miesiąc - konieczność comiesięcznej aktywacji - żenada !
    W następnym dniu po zakończeniu ważności pakietu uruchomić ponownie się nie da bo system się gubi - czysty śmiech !
    Nawet jak pakiet na następny miesiąc uruchomimy z poziomu BOK i pobiąrą środki to np. nie działają dane komórkowe i musisz sobie dokupić pakiecik danych a reklamacja i proces jej rozpatrywania jak kiedyś w TPSA - miesiąc
    I już ostatnia ocena to kompetencje konsultantów BOK to to już jak w filmach Barei, kwiaty i nieuki...

No to co teraz czekam na ripostę jakiegoś moderatora obrońcy marki PLAY który pewnie stwierdzi że konfabuluję ale nic z tego dowodów nazbierałem tyle że cały UOKIK się ucieszył...

Pozdrawiam i przestrzegam nie zorientowanych...
    Pakiet rodzina to podwójne doładowanie konta. Dlaczego muszę dodładować konto do 18.12.2018 jeżeli właściciel grupy ma włączone cykliczne doładowanie konta 6 dnia kazdego miesiaca. Co jest nie tak. Aż tak P4 musi kraść pieniądze klienta? Prosze to rozwiazać bo mi konto rozowy wychodzace i internet przepadną.

- - - Updated - - -

Pakiet rodzina to podwójne doładowanie konta. Dlaczego muszę dodładować konto do 18.12.2018 jeżeli właściciel grupy ma włączone cykliczne doładowanie konta 6 dnia kazdego miesiaca. Co jest nie tak. Aż tak P4 musi kraść pieniądze klienta? Prosze to rozwiazać bo mi konto rozowy wychodzace i internet przepadną.

Jest w ogóle możliwość, aby ta "Super Promocja" Pakiet Rodzina wcale mi nie wyskakiwała w P24??? Irytuje to okropnie, oprócz przycisku "Rozpocznij" powinno być "Ignoruj to na wieki wieków Amen!"
    Ostatnio edytowane przez suzik ; 08-01-2019 o 16:24

Cytat Zamieszczone przez houq Zobacz posta
    Czyli jeśli osoby są w pakiecie rodzina jako członkowie grupy to aktywowany pakiet comiesięczny nie przedłuża im ważności konta na ten miesiąc w którym jest aktywny pakiet?

Cytat Zamieszczone przez bait Zobacz posta
    Czyli jeśli osoby są w pakiecie rodzina jako członkowie grupy to aktywowany pakiet comiesięczny nie przedłuża im ważności konta na ten miesiąc w którym jest aktywny pakiet?
    Tak powinno być ale system jest bardzo ułomny i przeważnie generuje błąd w tym że nie przedłuża ważności na dany miesiąc i wtedy trzeba doładowywać konta wszystkich członków grupy. Bądź czujny !

Cytat Zamieszczone przez Pawelku Zobacz posta
    Tak powinno być ale system jest bardzo ułomny i przeważnie generuje błąd w tym że nie przedłuża ważności na dany miesiąc i wtedy trzeba doładowywać konta wszystkich członków grupy. Bądź czujny !
    dzięki

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów