Wątek: Noce bez limitu

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Noce bez limitu

W październiku bieżącego roku przedłużyłem umowę na internet LTE pakiet L, podczas podpisywania umowy dostałem informacje, że po przedłużeniu umowy wszystkie usługi będą nadal aktywne, a jak się okazało to nie dość, że nie mam już aktywnej usługi "Noce bez limitu" to nie mogę jej ponownie aktywować na Play24, bo po prostu nie ma jej w dostępnych usługach. Czy mam się udać do salonu żeby aktywować tą usługę czy może da się aktywować to przez Play24? Z góry dziękuję za pomoc.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Witaj. Czy na pewno w zakładce "Usługi" na Play24 nie pojawia się pakiet do włączenia?
    Ostatnio edytowane przez Play4You ; 09-11-2018 o 09:17
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Ta kwestia także mnie interesuje gdyż za pewien okres czasu będę stał przez decyzją czy przedłużać czy zmienić operatora a noce bez limitu to mocny argument za pozostaniem.

Nic nie przedłużać tylko zostać na czas nieokreślny na starych warunkach. Autor posta dał się wykiwać i teraz może sobie tylko pluć w brodę. Na nowych taryfach Play Internet M, L, XL nie ma usługi noce bez limitu. usługa Noce limitu jest na poprzedniej taryfie https://www.play.pl/resources/pdf/20...u_10032016.pdf umowy podpisane po 17.10.2018 nie maja dostępu do tej usługi.

Cytat Zamieszczone przez cinek1963 Zobacz posta
    Nic nie przedłużać tylko zostać na czas nieokreślny na starych warunkach. Autor posta dał się wykiwać i teraz może sobie tylko pluć w brodę. Na nowych taryfach Play Internet M, L, XL nie ma usługi noce bez limitu. usługa Noce limitu jest na poprzedniej taryfie https://www.play.pl/resources/pdf/20...u_10032016.pdf umowy podpisane po 17.10.2018 nie maja dostępu do tej usługi.
    Dzięki za info, mam nadzieję iż w trakcie trwania jeszcze tej umowy na czas określony coś nie pomiesza się z tą usługą.
    Nie będę dywagował na tym forum o innych ofertach ale raczej plan już gotowy bo z mojego punktu widzenia oferta nie staje się z czasem lepsza.

Na pewno, są tam dodatkowe pakiety 10, 30 i 100 GB, ale nocy bez limitu nie ma.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez cinek1963 Zobacz posta
    Umowę przedłużałem na początku października, bo kończyła się 14.10.2018

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @GrinTi- zarejestruj proszę zgłoszenie na Play24 lub skontaktuj się z Obsługą Klienta dzwoniąc pod numer *500 (790 500 500). Konsultant sprawdzi dostępność pakietu w Twojej ofercie.

Uprawnienia umieszczania postów